Beni Bırakma 74. 75. Bölüm Özeti? 19-20 Nisan-Sıla Tarık Evliliği Ortaya mı Çıkıyor!

Beni Bırakma 74. 75. Bölüm Özeti? 19-20 Nisan-Sıla Tarık Evliliği Ortaya mı Çıkıyor!

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma’da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizinin son bölümlerinde Esin’in sonu yaklaşırken, Sıla’nın ölmediği ortaya çıkmıştı. Bu bölümlerle birlikte Sıla ve Tarık evliliğinin sır olmaktan çıkma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağız. Beni Bırakma 74. ve 75. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 74. 75. Bölüm Özeti? Sıla Tarık Evliliği Ortaya mı Çıkıyor!

Beni Bırakma dizisinde Esin yine köşeye sıkışmıştır ve bu sefer fena halde yakalanmıştır. Esin yeni bölüm ile birlikte Emre’nin yanına gelerek Emre’nin görüntülerine izlemesine engel olmaya çalışırken Emre ise görüntüleri Esin’in bu hamlesini fark etmiş ve Esin’in görüntüleri izlemesine engel olmasını bertaraf etmiştir. Esin’in amacı bir kez daha suçunu ört bast etmektir ancak bunda başarılı olamaz. Emre artık Zeynep’in başına gelenlerin sorumlusu olarak gördüğü Esin’i hapse göndermeye kararlıdır.

Beni Bırakma dizimizde ilk bir kaç bölüm izlediğimiz Zeynep ile Emre arasındaki aşk dolu günleri artık bu bölümlerle birlikte tekrar yaşamaya başlayacağız. Emre ile Zeynep artık birbirlerine olan aşklarını bir kez daha itiraf etmek üzerelerdir. Bu aşkın önündeki engelin ise Bora olcağını düşünüyorum. Bora Emre ile Zeynep arasında muhtemel yaşanması beklenen aşkın önüne geçecektir. Bora adamı Sadık’ı öne sürerek Zeynep ile tekrar eski günlere dönmek istemektedir.

[mavitext]Beni Bırakma 19-20 Nisan Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

beni bırakma 19-20 nisan neler olacak

Tarık ile Sıla arasında ise önce Tarık Sıla’nın peşinden koşmuş, sonda Sıla Tarık’ın peşinden koşmuştur. Ancak bundan sonra yaşanacak olan ilişkide Sıla ile Tarık’ın birbirine yaklaşmaya başladığına şahit olacağız. Tarık artık Sıla ile olan evliliğinin gerçek olmasını isterken ikiliyi Meltem görecektir. Meltem bu durumdan şüphelenir. Diğer yanda Mehmet, Meltem’den Tarık ve Sıla’nın hatıralarının olduğu kutuyu alır ve kafede bir kenara koyar.

Mehmet’in alıp bir kenara koyduğu kutunun içerisinde Tarık ile Sıla’nın boşanma evrakları vardır. Bu durumda Tarık ile Sıla’nın sır olan evliliği ortaya çıkacak mıdır? Bu evliliği ilk kim öğrenecek? Bundan sonrası için bir senaryo yazsanız bu evliliği ilk kimin öğrenmesini istersiniz? Öğrenen kişi evliliğe karşı çıkan biri mi yoksa onaylayan biri mi olurdu? Yorum kısmından konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir, Beni Bırakma dizinin gelecek bölümlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler: 19-20 nisan perşembe cuma özeti neler olacak beni bırakma 74. 75. bölüm fragmanı beni bırakma 74. bölüm özeti neler olacak beni bırakma 75. bölüm özeti neler olacka


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL