Beni Bırakma 76. Bölüm Özeti? 23 Nisan Pazartesi Tarık ve Sıla’nın Evliliği Ortaya Çıktı!

Beni Bırakma 76. Bölüm Özeti? 23 Nisan Pazartesi Tarık ve Sıla’nın Evliliği Ortaya Çıktı!

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma’da heyecan tüm hızıyla devam ederken dizide Emre Esin’i hapse attırmanın hesaplarını yaparken, Sıla ile Tarık ise mutluluğun kapısını aralamak üzere iken Seher’in yaptığı hamle işlerin karışmasına yol açacaktır. Peki Beni Bırakma 76. bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 76. Bölüm Özeti? 23 Nisan Tarık ve Sıla’nın Evliliği!

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Beni Bırakma her geçen gün izlenme oranlarını da artırıyor. Star Tv’nin günlük dizilerinin gerilediği şu sıralarda çarşamba günü Beni Bırakma günlük diziler arasında en çok izlenme oranına sahip dizi oldu. Dizinin 76. bölümünün özeti geldiğinde sayfamızda olacak. Ancak biz dizide bundan sonra olacak olaylar ile ilgili son gelişmeleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Beni Bırakma son bölümde Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için ve bunu herkese göstermek için işe en baştan başlamaya karar verir. Emre bunun için İstanbul’a Zeynep’in rehberlik etmesini isteyen Pelin’in yanına gitmeye karar verir. Pelin’in gerçekleri anlatması Zeynep’in masumiyeti için tek delil olacaktır. Emre bunda çok kararlıdır. Zeynep ise yaşanan onca olaydan sonra Emre’den uzak kalmak istese de bunda pek başarılı olamaz. Zira Zeynep gönlüne söz geçiremez.

[mavitext]ATV’nin Yeni Dizisi Kocaman Ailem Konusu ve Tüm Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

beni bırakma 23 nisan neler olacak

Esin son çare olarak Emre ve Zeynep’in aşık olduğu hallerin videosunu çekerek Bora’nın yanına gider ve ondan yardım ister. Ancak Bora Esin’e yardım etmez. Esin için yolun sonu gelmiştir. Esin Emre’nin Pelin’in yanına İstanbul’a gittiğinden habersiz bir çıkış yolu arar ancak bunda çok başarılı olamaz. Diğer yandan Tarık ile Sıla ise evliliklerini gerçek hale getirmek için her şeye baştan başlarlar. Bu duruma kimsenin gölge düşürmeyeceğini düşünürler ancak Seher Tarık ile Sıla’nın evliklikleri hakkındaki gerçeği öğrenmek için Sıla’nın köyüne gidince işler değişecektir.

Beni Bırakma dizisinin gelecek bölümlerinde Sıla ve Tarık’ın evlilikleri ortaya çıkacak ve Cengiz bu ikilinin evliliğine karşı çıkacak. Tarık ve Sıla’yı şimdi yeni bir zorluk beklemektedir. Burada Meltem’de işin içine dahil olunca Tarık ve Sıla’nın ne yapacağı merak konusudur. Öte yandan Emre Pelin ile görüştüğünde Zeynep’i rehberlik etmesi için ayarlayan kişinin Esin olduğunu öğrenecek. Tüm bu gelişmeler ile Beni Bırakma 23 Nisan Pazartesi 76. bölümü ile Atv ekranlarında..

[saritext]Beni Bırakma 77. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: beni bırakma 23 nisan özeti neler olacak beni bırakma 76. bölüm fragmanı özeti beni bırakma pazartesi özeti neler olacak 23 nisan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL