Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti? 17 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti? 17 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken dizinin 7. bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi de 8. bölüm özeti oldu. Peki Beni Bırakma 8. bölüm neler olacak? 17 Ocak Çarşamba tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti? 17 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken Emre Zeynep ile ilgili gerçekleri gerçek Cansu’dan yanlış da olsa öğrenir. Emre duydukları karşısında yıkılırken Zeynep’te çok üzgün evinde kara kara düşünmektedir. Öte yandan Esin duruma el koymuş ve Cansu’yu da alarak gerçekleri saptırmak suretiyle Arzu ve Emre’nin yanında anlattırmıştır. Üstelik gerçekçi olsun diye okkalı bir tokat atar. Diğer taraftan Tarık ise Sıla’yı Ankara’ya götürecektir. Bunun için Sıla’nın annesine söz verir. Ancak Sıla’nın evleneceği adam da Sıla’yı okutacağını ve Ankara’da okula kaydını yapacaktır. Bu durum Sıla’yı şaşırtmıştır.

Öte yandan Tarık evine gelmiş ve Meltem’e çiçek getirmiştir. Aldığı çiçekle bile mutlu olan Meltem Tarık’ın kendisini sevmediğini bir türlü anlamaz veya anlamak istemez. O evlediklerinde Tarık’ın kendisini seveceğini düşünür. Hep beraber akşam safrasına oturan ailede Cengiz Meltem ile Tarık’ın evlenmesi konusunda ısrar eder. Bu durum Tarık’ın hoşuna gitmese de yapacak bir şeyi yoktur. Öte yandan sıra Emre’ye gelir dediklerinde Emre hala olan olayları ve Zeynep’i düşünmektedir.

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma 8. bölüm resmi özeti henüz açıklanmadı. Ancak olacak olaylar ile ilgili bilgi vermek gerekirse Emre Cansu’dan hoşlanmamıştır ve Zeynep’i düşünmektedir. Zeynep ile hayal kuran Emre ailesi ile karşı karşıya gelecektir. Öte yandan Tarık’da Meltem ile evlenmek istememektedir. Üstelik Sıla’dan hoşlanmıştır. Bu durum Tarık’ın da ailesi ile karşı karşıya gelmesine neden olacaktır. Tarık’ın Sıla ile birlikte olmasına Cengiz karşı çıkarcakken, Emre’nin Zeynep ile birlikte olmasına annesi Arzu karşı çıkacaktır.

[pembetext]Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti

Resmi özet henüz açıklanmadı.

Etiketler: 17 ocak çarşamba özeti beni bırakma 17 ocak özeti beni bırakma 8. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL