Beni Bırakma 8 Şubat Cuma 200. Bölüm Özeti, Neler Yaşanacak?

Sevgili dostlar hastalığım ve sitede yaşanan bazı teknik aksaklıklar nedemi ile bir müddet özetlerden mahrum kaldınız. Bunun için ayrıca özür dilerim. Şimdi Beni Bırakma 8 Şubat haftanın finali özeti ile karşınızdayız. 8 Şubat 200. Bölüm özet ve tüyoları sizler için yazımızda.

Beni Bırakma 8 Şubat 200. Bölüm özetine geçmeden önce haftanın kısa bir özetini yazalım, neler yaşanmıştı hatırlayalım.

Cansu intihar ettim numarasıyla Emre’yi otele çağırmıştı. Emre aklı Zeynep’te olduğu için Cansu’yu hastaneye getirir ama bırakıp gitmiştir. Zeynep de Bora’dan boşanmak için imzayı almış olarak, Emre’ye her şeyi anlatmak için heyecanla hastaneye gelmiş ancak hiçte beklediği gibi olmamıştır.  

Emre’den beklediği ilgiyi göremeyen Cansu hırsını Zeynep’ten çıkarmıştır. Bu arada Bora da Zeynep’in kendisinden ayrılmasına engel olmak için bağlandığı yerden kurtulmaya çalışırken yardım hiç beklemediği birinden gelir.  

Sıla Tarık’ı kurtarmak için pavyonda konsomasyona çıkmış ve gittiği masada karşısına hiç beklenmedik biri çıkmıştır. Sıla kurtulmak umuduyla adama güvenince olaylar iyice sarpa sarmıştır.

Beni Bırakma 8 Şubat Cuma 200. Bölüm Özeti

Yeni bölüm özeti resmi bülten yayınlandığında haberimize eklenecektir. Takipte kalın…

Sıla Halis’i öldürdüğünü sanırken Halis sadece bayılmıştır. Kerem de polislerle birlikte Sıla’yı kurtarmak için gelir. Tarık ve Sıla’yı bir arada görünce bozulur. Meltem de Sıla ve Tarık’ın yine bir arada olduğunu öğrenince deliye döner ve aileyi Sıla’nın üstüne salar. Aile ve Tarık, Sıla yüzünden tartışırken Kerem karşılarına dikilir ve Sıla’yı onlara karşı korur.

Bu arada Seher de evde bulduğu belge sayesinde öldüğünü sandığı çocuğunun yaşadığını öğrenir, peşine düşer. Emre, Zeynep’in neler karıştırdığını öğrenmeye çalışırken boşanma davası açtığını öğrenir. Binbir tv. Zeynep’le konuşmak için onu alır ve dağ evine götürür. Cansu ve Bora da birbirlerinden habersiz peşlerine düşer. Bora gözünü iyice karartmış Zeynep ve Emre’yi öldürmeye çalışırken kurşun başkasına isabet eder.

8 Şubat Cuma 200. bölüm resimleri