Beni Bırakma 81. Bölüm Özeti? Beni Bırakma 30 Nisan Pazartesi Neler Olacak?

Beni Bırakma 81. Bölüm Özeti? Beni Bırakma 30 Nisan Pazartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının ilgi ile takip edilen günlük dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizinin son bölümlerinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlamaya uğraşırken, Sıla ise Tarık ile birlikte olmanın hesaplarını yapıyor. Peki Beni Bırakma 30 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 81. bölüm özeti yayınlandı mı?

Beni Bırakma 81. Bölüm Özeti? Beni Bırakma 30 Nisan Neler Olacak?

ATV ekranlarında ilgiyle takip edilen Beni Bırakma izleyiciden tam not alırken son dönemlerde reyting kaybı yaşamaya başladı. Pazartesi günü 1.60, salı günü, 1.84, çarşamba günü ise 1.81, perşembe günü 1.82, geçen cuma ise 1.90 reytinglere ulaştı. Dizi haftanın en yüksek reytingini cuma günleri alıyordu ve cuma günleri de 2 reytingi geçiyordu. Bu haftalarda reyting kaybına uğramasının en büyük nedenlerinden birinin konu tekrarı olduğunu düşünüyorum. Diğer günlük dizilerde yaşanan gelişmeler de muhakkak neden olmuş olabilir ancak konuların bir türlü bağlanamaması diziyi izleyenlerin bir kısmını sıkmış olabilir.

Bu sonuca ulaşmamdaki en büyük nedenlerden bir tanesi yapılan yorumlar. Yorumlarda Esin’in bir türlü cezalandırılamaması ve hala kötülük yapması izleyicilerin canını bir hayli sıkmış. Beni Bırakma’da Esin Zeynep ile o kadar çok uğraştı ki hala Zeynep ile uğraşıyor. Üstelik bir kötülük yapıp hayatını kararttıktan sonra ikinci kötülüğü de yapmış ve çalışma hayatını da etkilemiştir. Esin şimdi de Zeynep’in annesi Hülya ile uğraşmaktadır ve onun hayatını ikinci kez karartacaktır.

[mavitext]Beni Affet 1373. 1374. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

beni bırakma 30 nisan neler olacak

Beni Bırakma dizimizde daha önce söylediğimiz Tarık Sıla ilişkisini Sayar ailesi kabul etmemiştir. Cengiz oğlunun Meltem ile evlenmesini istediği için Sıla ile evlenmesine karşı çıkmıştır. Cengiz Emre’den sonra Tarık’tan da kendince bir yara almıştır. Bu durum ile birlikte Sayar ailesi dağılma aşamasına girmiştir. Ancak henüz parçalanmamıştır. Bu parçalanma ise Arzu ile olacaktır. Tarık Cengiz’in öz evladı değildir. Arzu Esin’in bir akrabası ile üniversite yıllarında ilişki yaşamıştır ve bundan bir çocuğu olmuştur. O dönem Cengiz ile birlikte olan Arzu’nun bu durumunu bilen ve kullanan kişi ise Esin’dir. Tüm kötülüklerin kaynağı olan Esin’in yakın zamanda cezalandırılacağını düşünmüyorum. Zira Arzu ile ilgili durumu daha tam kullanmamıştır.

Sayar ailesinde şimdilik, Cengiz ve Seher’in bir sırrı gözükmüyor. Ancak ileride bu ikilinin de sırları ortaya çıkacaktır. Cengiz’in başkasından bir çocuğu çıkarsa şaşırmam. Seher’in de geçmişten bir sevdiği ortaya çıkabilir. Siz dizi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce Esin artık cezalandırılmalı mı? Dizide bundan sonra ne olabilir?

Etiketler: beni bırakma 30 nisan pazartesi olacaklar beni bırakma 81. bölüm özeti neler olacak beni bırakma sonraki bölüm 81. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL