Beni Bırakma 83. Bölüm 2 Mayıs Özeti! Esin Ölecek Mi?

Beni Bırakma 83. Bölüm 2 Mayıs Özeti! Esin Ölecek Mi?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisinde heyecan giderek artıyor. Esin bıçaklanıyor! İşte Beni Bırakma 83. bölüm özeti ve 2 mayıs neler yaşanacak?

Hülya, yıllar önce kendine yaşattıkları yetmezmiş gibi şimdi de kızının başına açtığı belalar yüzünden Esin’den intikamını en acı şekilde alacaktır. Yıllar önce evlenmek üzere olduğu Vedat’ı elinden alan ve kızının bu yaş kadar babasının büyümesine neden olan Esin’in sonu Hülya’nın elinden olacaktır. Hülya her şeyin üst üste geldiği bir anda öfkesine yenik düşecek ve eline bıçağı alarak Esin’in üzerine yürüyecek.

Tam Hülya,gözünü karartıp bıçağı Esin’e saplamak üzereyken içer Zeynep girer. Zeynep annesini engellemek ister fakat artık her şey için çok geçtir. Hülya Esin’i bıçaklamıştır.

Beni Bırakma 83. Bölüm Özeti 

Esin aldığı bıçak darbesiyle yere yığılırken Hülya ve Zeynep büyük bir şaşkınlık içerisindendir. Esin yaptıklarının cezasını çekmiştir. Bu acı sonu uzun zamandır hak ediyor. Fakat sonu keşke Hülya’nın elinden olmasaydı. Hülya ve Zeynep üzerilerindeki şoku atamadan öylece kalakalırlar. Bu sırada içeriye Emre girer. Emre’de gördüğü manzara karşısında donup kalır. Ve hemen Esin’e ilk müdahaleyi orada yapar.

Emre’nin müdahalesinin ardından Esin hemen hastaneye kaldırılır. Sayar hastanesine gelen Esin, hayata tutunabilecek mi? Esin’in durumunun ciddi olduğunu yaşama şansının düşük olduğunu öğrenen Hülya kızının bu dünyada yalnız kalmaması için Vedat’a tüm gerçekleri açıklamaya karar verir. Vedat’a Zeynep senin kızındır diyecektir. Zeynep babasının kim olduğunu öğrenecektir fakat bu sefer de annesini kaybedecektir. Çünkü Esin’in durumu anbean daha kötüye gitmektedir.

Sıla ise Meltem’in intihar girişiminin tamamen dikkat çekmek için yapılan bir  oyun olduğunu öğrenmiştir. Bu durumu Seher ve Tarık’a açıklar. Fakat seher Sıla’ya karşı o kadar ön yargılıdır ki söylediklerine asla inanmaz. Sıla aldığı tepkiler karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar.

Meltem oyununu  o kadar güzel ve inandırıcı oynamıştır ki herkes ona inanmıştır. Ve tüm Sayar ailesi Sıla’nın başına gelenlerden dolayı vicdan azabı çekmektedir. Ama Sıla bu sefer doğru söylediğini ispatlamak için Mehmet’ten yardım ister. Mehmet Sıla için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu konuda ona sonuna kadar yardım edecektir.

Tüm yaşananlardan haberdar olan Bora, Zeynep’in en kötü anlarında daima yanında olur. Onun hastaneye tekrar dönmesi için herkesi seferber eder.

Esin ölecek mi? Hülya Zeynep’e Vedat’ın babası olduğunu açıklayacak mı? Beni Bırakma 83. bölüm özetini sizlerle paylaştık. Siz de konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: beni bırakma 2 mayıs neler olacak beni bırakma 83. bölüm özeti


Yorum yaz