Beni Bırakma 84. Bölüm Özeti 3 Mayıs Neler Olacak?

Beni Bırakma 84. Bölüm Özeti 3 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma 84. bölüm özetiyle sizlerleyiz. 

Esin tüm müdahalelere rağmen kurtulamamıştır. Yaptıklarının bedelini ölümle ödeyen Esin günahlarıyla birlikte can vermiştir. Fakat keşke ölümü Hülya’nın elinden olmasaydı. Esin’in ölüm haberi tüm dengeleri değiştirmiştir. Hülya suçunu itiraf edecek ve cezasını çekmek için üzere hapse girecektir. Fakat teslim olmadan önce kızı için yapması gereken son bir görevi kalmıştır. Vedat’a gidecek ve Zeynep senin kızın ona iyi bak diyecektir.

Bora aslında Hülyayı kurtarmak için kendi tarzında bir çözüm bulmuştur ama Hülya kabul etmez ve cezasını çekmeye razıdır. Artık annesi olarak kızının yanında olamayacak ve onu bu dünyada yalnız bırakacaktır. Tek çaresi Vedat’a tüm gerçekleri söylemek ve Zeynep’e bu hayatta tutunacak bir dal bırakmaktır.

Emre ve Bora Esin’in hayatta kalması için her şeyi dener fakat Esin kurtulamaz. Tabi biz Esin’in hala öldüğünü sanmıyoruz. Bu işin altından da mutlaka bir şey çıkacaktır. Fakat verilen resmi özette Esin’in öldüğü söyleniyor. Hülya artık baba ve kızı buluşturmak için son hazırlıklarını yapar. Zeynep annesinden ayrılmaya onun hapse girmesine katlanamaz. Onu kurtarmak için çaresiz çabalar ancak çabaları boşadır.

Sıla ise Meltem’in intihar oyununu öğrenmiş ve bunu Seher halaya ve Sayar ailesine ispatlamak için uğraşır. Sıla Meltem’in doktoru Suat’ın raporlarını ele geçirmek için Mehmet’ten yardım ister. Ancak Meltem Sıla’nın bu planını alt etmek için çoktan harekete geçmiştir.

Beni Bırakma 84. bölüm özeti Esin’in öldüğünü söylese de bunun dizideki heyecanı artırmak için yapıldığını söyleyebiliriz. Esin kesinlikle Zeynep’in Vedat’ın kızı olduğunu öğrenmesine izin vermeyecektir. Esin’in hayatta olduğundan eminiz. Ama nasıl ve ne zaman ortaya çıkacak en kısa zamanda açıklayacağız.

Beni Bırakma 84. bölüm özeti-3 mayıs neler olacak sorularını sizlerle paylaştık. Konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: beni bırakma 3 mayıs neler olacak beni bırakma 84. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL