Beni Bırakma 86. Bölüm Özeti 7 Mayıs Zeynep Kurtulacak Mı?

Beni Bırakma 86. Bölüm Özeti 7 Mayıs Zeynep Kurtulacak Mı?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisinde işler iyice içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Beni Bırakma 86. bölüm özeti ve 7 mayıs neler olacak konusunda tahmin ve tüyoları izlerle paylaşacağız. Hülya ve Zeynep içine girdikleri girdaptan nasıl kurutulacak? İşte ayrıntılar…

Beni Bırakma 86. Bölüm Özeti

Hülya, son bölümde Esin’in kızına yaptıklarına dayanamaz ve soluğu ona hesap sormak için yanında alır. Ancak Esin’in tahrik edici sözlerine karşı kendine hakim olamayan Hülya Esin’i bıçaklar. Esin’in bir delilik yapacağını anlayan Zeynep de Bora ile birlikte Esin’in evine gelir ve karşılaştığı manzara karşısında şok olurlar. Esin yere serilmiştir. Bora ve Zeynep’i takip eden Emre de oradadır.

Esin’in, aldığı bıçak darbesiyle kendinden geçmiş bir şekilde yerde yattığını gören Emre hemen müdahale eder ve Esin hastaneye kaldırılır. Esin’in hastanede gördüğü tedavi sonucunda kendine gelir. Esin yaşadıklarından ders çıkarmak yerine bunu da fırsata çevirir ve Zeynep’e büyük bir iftira atar. Kendisini bıçaklayan kişinin Zeynep olduğunu söyler. Zeynep’in özgürlüğü tehlike altındadır.

Zeynep kasıtlı adam yaralamaktan tutuklanır. Esin Zeynep’ten ömür boyu kurtulduğunu düşünürken hesaba katmadığı bir ey vardır. Emre’nin elinde Yeliz vardır. Eğer Emre Yeliz’i gerçekleri anlatmaya ikna ederse Esin de hapse girecektir. Ve Yeliz para karşılığında her şeyi anlatmayı kabul edecektir. Emre de bu kozu Esin’e karşı kullanacak ve Yeliz’in her şeyi polise itiraf etmesi durumunda Esin’in de hapse gireceğini söyleyecektir.

Esin Zeynep için yaptığı şikayeti geri çekecek, Emre de karşılığında Yeliz’in itiraflarını polise anlatmayacak. Böylece Esin yine yaptıklarının bedelini ödeyemeden kurtulacak. Esin belki hapse gitmekten kurtulacak fakat bundan sonra Bora’nın gazabından onu kim korur bilmiyoruz Bora canından çok sevdiği Zeynep’e bunları yaşatan Esin’e dünyayı dar etmek için yemin eder.

Hülya ve Zeynep hayatının en zor günlerini geçirirken Sıla ve Tarık arasında ise sular durulmak bilmiyor. Son bölümde Sıla, Meltem’in oyununu öğrenmiş ve her şeyin çirkin bir yalan olduğunu Tarık’a anlatmıştır. fakat hiç beklemediği bir tepki almıştır. Tarık Sıla’ya resmen inanmamıştır. Sıla için tek bir yol kalmıştır bunu Tarık’a ispatlamak. Bunun için Mehmet’ten de yardım isteyerek delillere ulaşmaya çalışır.  Sıla’nın her şeyi öğrendiğini anlayan Meltem ise onun planının üstüne plan koyar. Ve yine tere yağından kıl çeker gibi Tarık’ı ağına düşürmeyi başarır.

Beni Bırakma 86. bölüm özeti hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

 

 

 

Etiketler: beni bırakma 7 mayıs neler olacak beni bırakma 86. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL