Beni Bırakma 87. Bölüm Özeti 8 Mayıs Neler Olacak?

Beni Bırakma 87. Bölüm Özeti 8 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma 87. Bölüm özeti henüz açıklanmadı. Fakat biz konuyla ilgili tüyo ve tahminleri sizlerle paylaşacağız. Ve Beni Bırakma 87. Bölüm özeti açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak.

Tahminlerimizde eksik ya da yanlış noktalar olursa şimdiden siz değerli okurlarımızdan özür dileriz. Zeynep ve Emre arasındaki aşk kopma noktasına gelmiştir. Zeynep yaşadıklarının şokunu bir türlü atlatamaz. Eşin yine şeytanın aklına gelmeyecek bir planla Zeynep’i hapse attırmış ve ondan kurtulduğunu düşünmektedir. Ama hem Emre hem Bora onu kurtarmak için tüm imkanlarını seferber ederler.

Zeynep’i kurtarmak için bir süredir ondan uzak duran ve ona kötü davranan Emre, Zeynep’i Hapisten kurtarmak için Yeliz kozunu devreye sokar. Bora ise Esin’i kendi yöntemleriyle şikayetçi olmaması için ikna etmeye çalışır. Ancak Zeynep Emre sayesinde düştüğü bu karanlık kuyudan kurtulacaktır.

Eğer Zeynep’in başına bunlar gelmemiş olsaydı Emre’nin elinde tuttuğu Yeliz, Esin’in sonu olacaktı. Ancak bu noktada Esin’in Zeynep’i içerden çıkarması karşılığında Yeliz itirafçı olmayacak ve bundan da bu şekilde yırtacaktır.

Diğer taraftan Tarık ve Sıla arasında güven bunalımı yaşanmaktadır. Sıla Tarık’ı Meltem’in oyun yaptığına inandırmak için elinden geleni yapar. Fakat Sıla her şeyi ispatladıktan sonra Tarık kendimi nasıl affettirecek? Sıla ve Zeynep iki masum insan iki kardeş tarafından bu güven problemini sürekli yaşıyorlar.

Meltem Sıla’yı elde etmek için en son közünü uygulayacaktır. Ve bunu artık geri dönüşü yoktur. Tarık Sıla işe evlenmeye mecbur kalacaktır. Hastalığını bahane ederek Tarık’ların evinde kalan Meltem, Tarık’ı bu sefer fena oyuna getirecek.

Beni Bırakma 87. Bölüm özeti açıklanır açıklanmaz sayfamızda yer alacak. Sizlerde düşüncelerinizi yorum kuşamında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: beni bırakma 8 Nisan neler olacak beni Bırakma 87. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL