Beni Bırakma 88. Bölüm Özeti 9 Mayıs Zeynep Çıkacak Mı?

­Beni Bırakma dizisinde yine bol heyecanlı aksiyonlu bir hafta geçiriyoruz. Esin’in bıçaklanması, Sıla’nın gerçekleri kimseye ispatlayamaması ve Meltem’in hain planıyla Tarık’ı ağına düşürmesi izleyenleri ekrana kilitliyor. İşte Beni Bırakma 88.bölüm Özeti ve 9 mayıs yaşanacaklar hakkında detaylı bilgiler haberimizde.

Meltem, doktor Suat’tan Sıla’nın oyununu ortaya çıkaracak bilgilere ulaştığını öğrenir. Ne yapacağını şaşıran Meltem Sıla’nın bunu kimseye açıklamaması için Yen’i bir plan yapar ve başarılı olur.  SIla rezil olduğuyla kalmıştır Sayar ailedi yine ona inanmamıştır. Meltem, mağdur oyununu en güzel şekilde oynar ve kendisini Sayar ailesine acındırmaya devam eder. Meltem’in elinde çok güzel bir koz vardır. Tarık’la birlikte olduğu yalanıyla uzun süre gündemi meşgul edecek ve Tarık’ı yanında tutmaya çalışacaktır. Sıla ve Zeynep’in yüzü Ne zaman gülecek?

[youtube url=”Video linki” width=”100%” height=”350″]
Meltem Tarık’ı kendine doğal yöntemlerle aşık edemeyeceğini anlayınca onu kendi evine çağırmış ve kurduğu kumpasla birlikte yattııklarına beraber olduklarına inandırmıştır. Tarık yaşadıklarının etkisinden çıkmazken Meltem oldukça mutludur. Sıla Tarık’a ulaşamayınca Sayar ailesinin evine gelir. Meltem Sıla’nın delillerle birlikte eve geldiği i öğrenir ben etekleri tutuşur. FAkat Sıla  Sayar ailesine hiç bir şey ispatlayamayaz çünkü Sıla delilleri çoktan ortadan kaldırmıştır.

Sıla’ya inanmayan Tarık Meltem’le ilgili ulaştığı ip ucu sayesinde onu n initihar oyununu ortaya çıkaracaktır. Fakat bu hiç bir şey değiştirmez çünkü Meltem’in elinde çok geçerli bir koz vardır. Birlikte olduk bu bir namus meselesidir diyerek Tarık’ı yanındayken tutmaya devam edecektir. İlerleyen günlerde hamile olduğunu bile söyleyecektir.

Zeynep ise Emre’nin sayesinde özgürlüğüne kavuşacaktır. Esin’le yaptığı anlaşma sayesinde annesi de hapse girmeyecektir. Fakat Zeynep uzun süredir kendine soğuk ve kötü davranan Emre’yi affedebilecek mi?