Beni Bırakma 91. Bölüm Özet 14 Mayıs Neler Olacak?

Beni Bırakma 91. Bölüm Özet 14 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma Dizi Haberleri

Beni Bırakma 14 mayıs 91. bölüm Özeti henüz açıklanmadı. Fakat biz merak eden ve araştıran izleyiciler için bir kaç tüyo Ve tahminleri haberimizde paylaşacağız. Beni Bırakma 91. bölüm Özeti.

Zeynep hapise girer girermez orada da başı tehlikeden kurtulmadı. Paratoner gibi belaları üzerine çekmeyi başardı. Zavallı Zeynep daha gencecik yaşında bin türlü belayla mücadele etmek zorunda kaldı. Zeynep içeride hapis yatıyor fakat onunla birlikte Bora Ve Emre de dışarda aynı sıkıntıları çekiyor. İkisi de Zeynep’i  kurtarabilmek için büyük çaba gösteriyor.

Fakat Bora,Zeynep’i kurtaran kişinin Emre olmasını asla istemiyor bunu kendisi başarmak istiyor. Esin, başına gelecekleri tahmin ederek tutuklanma arefesinde birden ortadan kaybolmuştur. Esin’in ortadan kaybolması tüm dengeleri alt üst etmiştir.


Emre’nin elinde Zeynep’i içeriden çıkmayı sağlayacak belgelerin olduğunu öğrenen Bora Zeynep’i hapisten çıkarmak üzere Emre’nin elinden Esin’i hapse gönderecek delilleri almak için harekete geçer.

Emee gerçekten bu kadar neden uğraşıyor anlam veremiyoruz. Esin’le Yeliz konusunda pazarlık yapsa Esin şikayeti çekmek zorunda kalacak. Fakat Emre Zeynep’i içeriden kurtarırken aynı zamanda Esin’i de hapse tıktırıp ondan tamamen kurtulmak istiyor. Bu yüzden planlı bir şekilde hareket etmek zorunda.

Esin’i hapse göndermeye kararlı olan Emre tüm bu yaşananların perde arkasındaki kişi olduğuna inandığı Bora’nın peşine düşer. Bu sırada Hülya ‘da kızının onun yüzünden hapiste olduğunu düşündükçe harap olur Ve elinden hiç bir şey gelmez. Bir annenin başına gelebilecek en kötü şey.

Öte yandan Emre Zeynep meselesini çözmeye çalışırken,Meltem’in oyununu öğrenen Tarık yemekte Suat’a yaptıklarını, Meltem’in oyununu itiraf eder fakat duyduklarına inanmayan tek kişi vardır o da Cengiz. Meltem’e güveni sonsuz olan Cengiz ona iftira atıldığını düşünür.

Meltem ise bu durumu fırsat bir ve hemen lehine gelişecek başka bir olay için kullanır. Suat ve Meltem’in oyun üstüne kurdukları oyunları baba oğulun arasına bir uçurum gibi girecektir.

Takip ise ilk kez bu kadar
cesurca davranacak Ve Sıla’nın yanında olacak.

Dizide anlamadığımız tek nokta Emre onca şeyle uğraşırken abisi Tarık’la nasıl bu kadar kopuk olabiliyor? Hiç bir araya gelmiyorlar.Sanki Emre onların aileden değil. Siz bu konuda Ne düşünüyosunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Beni Bırakma 91. Bölüm özetini sizlerle paylaştık.

Etiketler: Beni Bırakma 14 mayıs neler olacak Beni bırakma 91.bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL