Beni Bırakma Aslı Kimdir? Gerçek Adı, Kariyeri

Beni Bırakma Aslı Kimdir? Gerçek Adı, Kariyeri

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının yeni günlük dizisi Beni Bırakma hafta içi her gün ekranlarda olmaya hazırlanırken dizide Tarık’ın annesinin gerçek babasını saklaması ve sonrasında gelişen olayları anlatıyor. Pembe dizi kıvamında olacak olan Beni Bırakma günlük dizilerin Yapım şirketi Focus Film tarafından yapılıyor. Beni Bırakma dizisinde rol alacak olan oyuncularda belli olmaya devam ediyor. Bu oyunculardan bir tanesi de dizide Aslı karakterini canlandıran oyuncu oldu. Peki Aslı kimdir? Yazımızda.

Beni Bırakma Aslı (Tuğçe Özbey) Kimdir? Gerçek Adı, Kariyeri

Beni Bırakma günlük dizi olarak izleyici ile buluşurken dizide Esengül Aypek, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Keiko Belir Yarar gibi usta isimlerin yanında televizyon dünyasına yeni adım atacak oyuncularda merak konusu oldu. Bu oyunculardan bir tanesi de dizide Aslı karakterini canlandıracak olan oyuncu Tuğçe Özbey oldu. Tuğçee Özbey hakkında yapmış olduğumuz araştırmalarda pek bir bilgiye rastlamadık. Ancak İnstagram fotoğraflarından bazı bilgileri derledik.

Tuğçe Özbey Ankara’da yaşıyor ve muhtemelen Ankara doğumludur. Genç bir yetenek olan oyuncu yaşı ise 18-19 yaş aralığındadır. Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesinde okuyan oyuncunun sesi ise çok güzel. Yaptığı paylaşımlarda söylediği şarkılar sesinin ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Ayrıca insana huzur veren durulukta. Oyuncu hakkında elde ettiğimiz bilgiler şimdilik bu kadar. Daha fazla bilgiye ulaşırsak buradan günceleme yapacağız. Oyuncuya ilk dizi projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma dizisinide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin hangi saatte yayınlanacağıdır. Hali hazırda Hıçkırık saat 15.00, Beni Affet saat: 16.20, Adını Sen Koy da saat 18.00 gibi yayınlanıyor. Bu dizilerden hangisi ile aynı saatte olacak gerçekten merak ediyorum.

Etiketler: beni bırakma aslı gerçek adı beni bırakma aslı kim beni bırakma aslı nereli


Yorum yaz