Beni Bırakma (Atv) Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir?

Beni Bırakma (Atv) Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Focus Film’in Atv ekranları için hazırladığı günlük dizi Beni Bırakma 8 ocak 2018 tarihinde ekranlarda olacak. Çekimleri Ankara’da devam eden dizi pembe dizi kıvamında olacak. Dizide; gerçek babasını oğlu Tarık’tan saklayan bir annenin arkadaşının bu sırrı öğrenip kendisine koz olarak kullanmasıyla hayatının nasıl alt üst olduğunu konusu işlenecek. Kadın-erkek ilişkileri aile bağları ve evlilik gibi temaları işleyecek dizide Beni Affet, Esaretim Sensin, Komşular dizilerinde rol alan oyuncularda oynayacak. Dizinin yapımcısı ise günlük dizilerin usta ismi Beni Affet’in de yapımcısı Nilgün Sağyaşar olacak. Dizinin oyuncu kadrosu ise yazımızın devamında.

Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

[pembetext]Beni Bırakma Çekim Adresi Nerede? Tıklayınız![/pembetext]

Esengül Aypek (Meltem) Kimdir? 

1993 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu 1.71 boyunda 53 kg ağırlığındadır. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Oyuncu uzun zaman Beni Affet dizisinde rol aldıktan sonra Fox ekranlarında yayınlanan ve erken final yapan Esaretim Sensin kadrosunda yer almıştı.

Emrah Akduman (Tarık) Kimdir?

1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Sadri Alışık Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Keje, Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi, Janjan, Umut Adası, Sevgi Bağlayınca, Kampüste Çıplak Ayaklar projelerinde yer alan oyuncu 2015 yılında Latin Pop isimli Single çalışmasını yayınladı.

Çağla Çukurova (Cansu) Kimdir?

1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Odtü Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisidir. 1.79 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Oyuncu Miss Turkey 2016 International Kraliçesi seçildikten sonra yarışmanın kendi değerlerine uygun olmaması nedeniyle tacını geri iade ederek herkesi şaşırtmıştır.

Aysu Tunca Kimdir?

Yeditepe Üniversitesinde Oyunculuk Eğitimi alan oyuncu genç yeteneklerden. Kendisi hakkında yeterli bir bilgi bulunmuyor.

Berkay Veli Kimdir? 

Hacettepe Üniversitesi’nde okuyan oyuncu hakkında başka bir bilgi bulunmuyor.

Sude Doğar Kimdir?

ODTÜ Üniversitesi’nde okuyan oyuncu Mersin doğumlu ve İstanbul’da yaşıyor. Maydonoz Ajansına bağlı olarak çalışıyor.

Mithat Erdemli Kimdir?

1965 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir çok dizi ve sinemada rol alan oyuncu son olarak Beni Affet dizisinde rol almıştır.

Şebnem Gürsoy Kimdir?

1964 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Ankara’nın Dikmeni, Hayat Devam Ediyor, Unutma Beni, Bizim Evin Halleri dizilerinde rol alan oyuncu son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Affet’de Firdevs karakterini canlandırmıştır.

Keiko Belir Yarar Kimdir?

1977 yılında Tokyo’da dünyaya gelen oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu Yeter Anne, Ne Seninle Ne Sensiz, Şöhret, Kirpi, Limon Ağacı projelerinde rol aldıktan sonra Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinde Gülay- Piraye karakterini canlandırmıştır.

Kaan Yalçın Kimdir?

1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Arka Sıradakiler, Arka Sokaklar, Yeter ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizilerinde rol alan oyuncu son olarak Fox ekranlarında yayınlanan Komşular dizisinde rol almıştır. Dizide Yavuz karakterini canlandırmıştır.

Özlem Boyacı Kimdir?

Oyuncu hakkında fazla bir bilgi olmamakla birlikte oyuncunun ilk dizi projesi olduğunu düşünüyoruz. Oyuncu bir çok kez tiyatro oyunlarında rol almıştır. Son olarak rol aldığı tiyatro oyunu Memleketim’den İnsan Manzaraları’dır.

Elif Şeker Saka Kimdir? 

Elif Şeker Saka hakkında da yeterli bir bilgi bulunmuyor. Oyuncu bu zamana kadar tiyatro ile ilgilenmiştir. Oyuncu son olarak Muhteşem Diva isimli sahnede yer almıştır.

Sıla Özlem Önemli (Zeynep) Kimdir?

Dizide rol alacak genç yeteneklerden biri olan Sıla Özlem Önemli Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okumaktadır. Oyuncunun ilk dizi projesi olduğunu düşünüyoruz. Oyuncu ile ilgili fazla bir bilgi bulunmuyor.

Tuğçe Özbey Kimdir?

Beni Bırakma Fragmanı

Etiketler: beni bırakma dizisi konusu beni bırakma dizisi oyuncu kadrosu beni bırakma dizisi oyuncuları


Yorumlar

  • Aylin

    Hepinizi çok seviyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL