Beni Bırakma Bitti mi, Final mi Yaptı, Neden Yok?

Beni Bırakma Bitti mi, Final mi Yaptı, Neden Yok?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma ile ilgili bir çok haber internette geziniyor. Dizi severler de bu haberler ışığında dizinin bittiği yada final yaptığı söylemleriyle bizlere de ulaştılar. Peki Beni Bırakma gerçekten bitti mi yoksa final mi yaptı, yapacak?

Yeni yılla birlikte kanalların ortak karar doğrultusunda 3 hafta herhangi bir diziyi yayınlamama kararı aldıklarını daha önce yazmıştık. Özel kanallar, TRT1 hariç, ekranlara getirdikleri günlük diziler dahil dizi ve programları ekranlara getirmiyorlar. Bunlara yarışma programları da dahil.

Bu anlamda ATv’de bu karara uyarak Beni Bırakma dizisini yayınlamamaktadır. Dizi en son 185. Bölümle sonlanmış ve dizinin yeni bölümü 186. Bölüm ekranlara gelmemiştir. Dizinin bittiği yönündeki yada final yapacağı yönündeki haberler asılsızdır. Dizi ortak karar gereği 3 hafta yayınlanmayacaktır. Peki dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Beni Bırakma 186. Bölümü eğer son dakika değişikliği olmaz ise 21 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Beni Bırakma 185. Bölümde Zeynep hangi gerçeği öğreniyor!

 

Meltem’in planları tutar, Tarık ve Sıla aşkı büyük bir darbe daha yer. Ancak Tarık’ın Meltem’e geri dönmesi için tüm bu yaşananlar yeterli olacak mıdır? Öte yandan Kıymet, Sıla’yı Kerem’e yamamak için durmaksızın çalışır.

Bora masum olduğuna ikna olduğu Esin’i serbest bırakırken Leyla gizlice yaptıklarıyla sinirlerinin iyiden iyiye yıpranmasına sebep olur. Zeynep ise Bergüzar’ı Bora’nın kaçırdığını düşünürken şok bir gerçekle karşılaşır. Beni Bırakma günlük güncel bölüm özetleri için TIKLA

Etiketler: beni bırakma bitrecek mi Beni Bırakma Bittecek mi Beni Bırakma Bitti mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL