Beni Bırakma Bora Kimdir? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Beni Bırakma Bora Kimdir? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında günlük olarak yayınlanan Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken dizide Zeynep’e musallat olacak olan Bora karakteri merak konusu oldu. Peki Beni Bırakma dizisinde Bora karakteri kimdir, gerçek adı, sevgilisi ve oynadığı diziler ve dahası, tüm bilgileri yazımızın devamında.

Beni Bırakma dizisi 34. bölümü ile devam ederken diziye yaklaşık 2-3 bölüm önce dahil olan Bora karakteri merak konusu oldu. Bora dizide Zeynep’e yardım etmiş ve onu dağ evine götürmüştü. Zeynep Emre’nin Cansu ile birlikte olduğunu gördükten sonra evden ayrılmış ancak psikolojik olarak çökünce fenalaşmış ve olduğu yere bayılmıştı. Bu arada Bora Zeynep’i takip etmiş ve bir yere ayrılmamıştı. Bora Zeynep’i arabasına alarak hastaneye yetiştirmişti.

Bora ilk olarak gitmeyip Zeynep‘i beklemesi ile bir amacı olduğunu belli etmiş, sonrasında ise arabada Zeynep’in kolye olarak kullandığı yüzüğünü yanına alarak izleyicinin kendisinden şüphe duymasına neden olmuştu. Sonrasında ise hastaneye tekrar gelmiş ve Zeynep’in elinden gayri ihtiyari tutmasıyla asıl amacını daha da açık bir şekilde belli etmiştir. Bora’nın asıl amacını ise evine geldiğinde geçmişe doğru yapmış olduğu düşünceler ile gördük. Bora Zeynep’in çocukluktan arkadaşıydı ve Zeynep’e çocukluktan itibaren aşık birisiydi.

Beni Bırakma Bora Karakter Analizi

Bora’nın bu aşkının psikopat bir şekilde devam edeceğini ise sonrasında yaptığı davranışlarda gördük. Zeynep Bora’yı aramış ve hastane masraflarını ödeyip Bora ile bir daha görüşmeyi kesmeye karar vermişti. Bora ile bir parkta buluşan ikili kendi aralarında konuşurlarken ve Zeynep parayı Bora’ya vereceği anda bir hırsız Zeynep’in çantasını alarak kaçar.

“Kahramanımız” Bora ise hemen peşine düşer. Bora’nın peşine düşmesi ile birlikte aslında bunun Bora’nın bir oyunu olduğunu da öğrenmemiz bir oldu. Üstelik Bora iş inandırıcı olsun ve Zeynep’in ilgisini çekeyim diye avucunu bıçak ile keserek Zeynep’in ilgilisini çekmişti.

Beni Bırakma’da Esin, Cansu ve Meltem’den sonra 4. kötü karakterimiz de böylece Bora oldu. Bora karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve oynadığı diziler hakkında bazı bilgiler paylaşalım.

Beni Bırakma Bora Kimdir? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Bora karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi Fatih Gühan’dır. Uşak doğumlu olan Fatih Gühan Süleyman Demirel Üniversitesinden mezun olmuştur. Tiyatro ve Oyunculuk bölümünde okuyan Gühan, sektörde yeni bir oyuncudur. Öncesinde birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Çocukluk yıllarında ilgi duyduğu oyunculuğu kariyerinin merkezine almıştır.

İlk oynadığı dizi ise Beni Affet dizisidir. Bu dizide birkaç bölüm yer almış ve Cihan karakterini canlandırmıştır. Şimdi ise Beni Bırakma dizisinde ekran karşısında yer alıyor. Fatih Gülhan’ın Kendisine başarılar dileriz. Sizler Bora karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz, yorumlarınızı sayfanın altında yazabilirsiniz.

Etiketler: beni bırakma bora gerçek adı beni bırakma bora kimdir beni bırakma bora oynadığı diziler fatih gühan kaç yaşında


Yorum yaz