Beni Bırakma Çalan Dizi ve Jenerik Müziği! Beni Bırakma Fon Müziği

Beni Bırakma Çalan Dizi ve Jenerik Müziği! Beni Bırakma Fon Müziği

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Beni Bırakma heyecanla beklenirken dizide çalan dizi ve jenerik müzikler merak konusu oldu. Beni Bırakma günlük olarak ekranlarda olacak bu yüzden dizide çalan jenerik ve dizi müzikleri önem taşıyor. Beni Bırakma dizisinin çalan dizi ve jenerik müziklerini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Çalan Dizi ve Jenerik Müziği! Fon Müziği!

Atv ekranlarında 8 Ocak tarihinde hızlı bir giriş yapacak olan dizi Beni Bırakma’nın yapımcısı günlük dizilerin usta ismi Nilgün Sağyaşar’ın sahibi olduğu Focus Film oldu. Dizide Tarık’ın annesi tarafından gerçek babasının gizlenmesi ve annesinin arkadaşının durumdan haberdar olup aileyi sıkıştırmasını konu alıyor.

Beni Bırakma pembe dizi kıvamında olacak ve aile ilişkileri, aşklar, entrikalar dizide işlenecek. Dizide Esnegül Aypek, Emrah Akduman, Çağla Çukurova, Aysu Tunca, Berkay Veli, Şebnem Gülsoy, Mithat Erdemli, Keiko Belir Yarar ve Kaan Yalçın gibi isimler yer alacak.

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma dizisinde çalan fon müziği, dizi ve jenerik müzikleri hakkında bilgiler güncellenecektir. Şu an dizide çalan dizi ve jenerik müzikler belli olmadı. Fon müziği de diziye özel yapılmış bir fon müziğidir. Dizi müzikleri ile ilgili güncelleme bu sayfadan yapılacaktır.

[pembetext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Beni Bırakma Fon Dizi ve Jenerik Müzik Videosu (Güncelenecek)

Etiketler: beni bırakma arka fon müziği beni bırakma dizi müziği beni bırakma jenerik müzikler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL