Beni Bırakma Cansu Kimdir? (Çağla Çukurova) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Beni Bırakma Cansu Kimdir? (Çağla Çukurova) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında günlük olarak yayınlanacak dizi Beni Bırakma 8 Ocak’ta izleyici ile buluşmaya hazırlanırken dizide rol alacak oyuncu ve karakterlerde belli olmaya devam ediyor. Beni Bırakma dizisinde rol alacak karakterlerden bir tanesi de Cansu karakteridir. Dizide Cansu karakterini canlandıracak oyuncu ise Çağla Çukurova’dır. Dizide başrol oyuncusu olan Çağla Çukurova kimdir? Yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Beni Bırakma Cansu Kimdir? (Çağla Çukurova) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Çağla Çukurova 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. ODTÜ Makine Mühendisliği’ni bitiren oyuncu 1.79 boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. Makine Mühendisliği’nden böylesi güzel bir modelin çıkması herkesi şaşırtmıştır. Miss Turkey 2016 İnternational Kraliçesi seçilen güzel oyuncu bu yarışmada bir çok yarışmacıyı geride bırakarak 4. olmuş ancak tacını geri vererek herkesi şaşırtmıştır. Yaptığı açıklamada; ” Kendi kararımla Miss Turkey 2016 4.’lük tacımı geri vermeyi gerekli gördüm. Desteklerinden dolayı herkese çok teşekkür ederim.Her ne olursa olsun yaptığım işte ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Çok çok çok teşekkürler.”

Çağla Çukurova bu kararı ile dikkatleri üzerine çekmiş ve yarışmaya neden katıldığı sorgulanmaya başlamıştır. Yarışmacı yarışmaya katılmayı her zaman düşündüğünü okuldan dolayı katılamadığını ve 2016’daki yarışmanın yaz ayına geldiği için çakışma olmadığını ve yarışmaya katıldığını belirtmiştir. Yarışma için ise özel bir diyet uygulamayan yarışmacı seçildikten sonra sağlıklı beslenmeye dikkat etmiştir. Bulduğu her fırsatta sabah yürüyüşü yapan ve fırsat buldukçada yüzen yarışmacı yüzmenin çok faydalı olduğunu söylemiştir. Çağla Çukurova, spor ve dansı çok seviyor ve hayatının bir parçası olarak görüyor.

[pembetext]Beni Bırakma Meltem Kimdir? Tıklayınız! [/pembetext]

Çağla Çukurova, Miss International yarışmasının özellikleri ile ve yarışmanın önem verdiği özellikleri savunduğu değerler ile bağdaştıramadığı için tacını iade ettiğini belirtmiştir. Yarışmacı dans, spor, yabancı dil ve genel kültürü ile ülkesini temsil etmek istediğini söylemiştir. Bunun için okula bile ara vermeyi düşündüğünü ancak yarışmanın kendisi için uygun olmadığını bu yüzden tacını geri verdiğini söylemiştir. Yarışma sonrası yaptığı açıklamalarda oyunculuk veya spikerlik yapmak istediğini Çağla Kubat ile reklam filminde birlikte oynamanın hedefleri arasında olduğunu belirtmiştir. Çağla Çukurova’nın sevgilisi hakkında bir bilgi bulunmuyor. Beni Bırakma oyuncunun ilk dizi projesidir. Kendisine başarılar dileriz.

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma Çağla Çukurova Miss Turkey 2016 Videosu!

Etiketler: bani bırakma cansu gerçek adı beni bırakma cansu kim beni bırakma cansu sevgilisi beni bırakma cansu yaşı boyu


Yorumlar

  • zerda

    sisleri cok seviyoruz

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL