Beni Bırakma Cansu Öldü mü Ölecek mi? Çağla Çukurova Diziden Ayrılıyor mu?

Beni Bırakma Cansu Öldü mü Ölecek mi? Çağla Çukurova Diziden Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisinde olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal aldı. Bora artık iyice dengesini kaybetmiş ve Zeynep ve Emre’yi öldürmek için kararını vermiştir. Ancak işler ters gitmiş ve Cansu vurulmuştur. Cansu öldü mü ölecek mi, diziden ayrılacak mı?

Bora, Emre ve Zeynep’i bir arada görünce çıldırmış ve onları öldürmek için takibe başlamıştır. Emre ise Zeynep’in neler yaptığını öğrenmek için onu takip etmiş ve onun boşanma davası açtığını öğrenmiştir. Zeynep ile konuşmak için onunla dağ evine gider. Ancak yalnız değillerdir. Cansu ve Bora’da birbirlerinden habersiz onları takip etmektedirler.

Bora, Emre ve Zeynep’i dağ evinden öldürmek ister. Silahını ateşler ancak Cansu vurulur. Cansu ölecek midir, Cağla Çukurova diziden ayrılacak mı soruları cevap aramaktadır. Sizler için bu konuya açıklık getirelim.

 Cansu karakteri ölmeyecek. Senaryo gereği böyle bir sahne kurgulanmıştır. Cansu hastanede yattıktan sonra çıkacaktır. Bu olay Bora’yı daha da köşe sıkıştırırken Zeynep ve Emre’nin ise ilişkisini az da olsa etkileyecektir.

Etiketler: Beni Bırakma Cansu Öldü mü Ölecek mi Çağla Çukurova Diziden Ayrılıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL