Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu mu?

Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu mu?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında ilk defa göreceğimiz günlük bir dizi geliyor. Beni Bırakma dizisi 8 Ocak itibarıyla ekranlarda olacak. Merakla beklenen dizinin çekim yerleri de belli oldu. Beni Bırakma dizisinin çekim yeri ile ilgili bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu mu?

Günlük dizileri yapan Focus Film şimdide ATV ekranları için bir günlük dizi çekiyor. Çekimlerin başladığı dizinin yapımcısı ise Beni Affet gibi uzun soluklu dizilerin yapımcısı Nilgün Sağyaşar. Dizinin oyuncu kadrosu ise daha önce günlük dizilerde deneyimi olan isimler ile birlikte yeni ve deneyimi olmayan isimlerden oluşuyor. Dizide Şebnem Gülsoy, Esengül Aypek, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın usta isimler arasında bulunurken, Çağla Çukurova, Aysu Tunca, Özlem Boyacı gibi yeni bir çok isim yer alıyor. Dizinin çekim yeri belli oldu mu?

Beni Bırakma dizisinin çekim yeri ise Ankara olarak belirlendi. Tam adresi belli olmayan çekim yerlerinin Beni Affet dizisine yakın yerlerde olduğu düşünülüyor. Çekim yerleri arasında bir konağında bulunduğu dizinin çekimleri hızla devam ediyor. Dizinin Ankara’da çekilmesi Beni Affet ile aynı mekanları veya yakın mekanları kullandıkları düşüncesini akıllara getiriyor. Beni Affet dizisi Ankara Ulus civarlarında çekiliyor. Beni Bırakma dizisininde buralarda çekildiği düşünülüyor.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Atv’yi izleyenler bilirler Atv’de şu ana kadar günlük dizi yayınlanmamıştı. Ancak son zamanlarda günlük dizilerin masrafının az ve getirisinin fazla olması kanalları bu işe itti. Bu işte en önde Star Tv geliyor. Beni Affet 7 senedir ekranlarda. Yine geçen yıl Trt ekranlarında olan Adını Sen Koy dizisini de transfer eden Star Tv reytinglerde de önde gidiyor. Ayrıca Kanal 7’de yayınlanan Hint dizileri de günlük olarak yayınlanırken Elif diziside reytinglerde önde geliyor. Tüm bu gelişmeler diğer kanallarında bu işe girmesine neden oldu. Kanal D’de ilk defa bu işe girerek Hıçkırık dizisini günlük olarak 1 Ocak itibarıyla yayınlayacak. Show Tv’nin de günlük dizi hazırlığında olduğu konuşuluyor. Bakalım bu pastadan en çok kim pay alacak.

Etiketler: beni bırakma ankarada nerede çekiliyor beni bırakma çekim yerleri beni bırakma dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL