Beni Bırakma Setinde Aşk Başladı: Emrah Akduman Rol Arkadaşına Aşık Oldu?

Beni Bırakma Setinde Aşk Başladı: Emrah Akduman Rol Arkadaşına Aşık Oldu?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında izleyici ile buluşan günlük dizi Beni Bırakma’nın başrol oyuncusu rol arkadaşıyla 1 aydır aşk yaşıyor. Dizide Tarık karakterini canlandıran Emrah Akaduman aynı dizide Cansu karakterini canlandıran oyuncu Çağla Çukurova ile aşk yaşıyor. Emrah Akduman ve Çağla Çukurova aşkı kulislere bomba gibi düştü. İşte detaylar…

Emrah Akaduman aradığı aşkı rol arkadaşında buldu. Aynı dizide rol alan ikilinin 1 aydır aşk yaşadıkları ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde alışveriş merkezinde görüntülenen ikilinin samimi tavırları dikkatlerden kaçmadı. Kötü karakter Cansu’nun Tarık’ın gönlünü çaldığı ortaya çıktı. J

AVM’de meraklı gözler önünde uzun süre sohbet eden ikili fotoğraflarının çekilmeye başladığını anlayınca alışveriş merkezinden hızlı bir şekilde ayrıldıkları görüldü. Sevilen ikiliye ilişkilerinde mutluluklar diliyoruz. Peki siz değerli dizi severler ikilinin bu aşk hikayesini nasıl buldunuz? Sizce yakışıyorlar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Beni Bırakma Emrah Akduman (Tarık) Kimdir?

1982 yılında doğan oyuncu Ankara doğumludur. İlk ve orta öğrenimden sonra İstanbul’a yerleşen oyuncu Turizm Meslek lisesinde eğitimine devam etmiştir. Sanatçı ailenin çocuğu olan Emrah’ın çocukluğu da dizi ve sinema setlerinde geçti. Berksoy Akademi, Sadri Alışık Akademi ve Metod Oyunculuk Atölyesi gibi yerlerde eğitim aldı. Keje, Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Janjan, Umut Adası, Kampüste Çıplak Ayaklar, Darbe gibi projelerde rol aldı.

Beni Bırakma Çağla Çukurova (Cansu) Kimdir?

1994 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur.2016 yılında katıldığı güzellik yarışmasında İnternational Kraliçesi seçilmiş ancak daha sonra yarışmadan çekildiğini açıklamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Beni Bırakma isimli dizide yaşamaktadır.

Etiketler: Çağla Çukurova sevgilisi emrah akduman evlimi emrah akduman sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL