Beni Bırakma Emre Kimdir? Gerçek Adı, Sevgilisi

Beni Bırakma Emre Kimdir? Gerçek Adı, Sevgilisi

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma merakla beklenirken dizide rol alacak oyuncularda merak konusu oldu. Dizide rol alacak oyuncuların büyük br kısmı belli olurken dizide usta isimlerin yanında yeni yüzlerde olacak. Daha önce hiç görmediğimiz oyuncuların performansları merak konusu olurken televizyon dünyasına yetenekli bir çok isim dahil olmuş olacak. Bu isimlerden bir tanesi de dizide Emre karakterini canlandıran oyuncu oldu. Peki dizide Emre karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Gerçek adı ne? Yazımızda.

Beni Bırakma Emre (Berkay Veli) Kimdir? Gerçek Adı, Sevgilisi

Beni Bırakma dizisinde Emre karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berkay Veli’dir. Oyuncu hakkında pek bir bilgi olmasa da Beni Bırakma oyuncunun ilk dizisidir. Oyuncunun daha önce farklı dizilerde ufak rollerde de oynadığı gelen bilgiler arasında. Berkay Veli Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde okumaktadır. Berkay Veli’nin sevgilisi ise Lara Türkoğlu’dur. Birbirini çok seven çifte mutluluklar dileriz.

Berkay Veli Seven Ne Yapmaz adlı dizide rol almıştır. Dizide Yusuf Çim, Seren Şirince, Ecem Çalık, Sertan Erkaçan, Serhat Parıl, Şeyla Halis gibi isimler yer almıştır. Oyuncu dizilerden önce tiyatro ile de ilgilenmiş ve hali hazırda tiyatro oyunlarında yer almaktadır. Berkay Veli Ankara Devinim Tiyatrosu 7. yılında dünya tarihinin ilk yazılı tiyatro metni Aıskhylos’un Zincire Vurulmuş Prometheus adlı oyunununda rol almış ve başarılı bir performans sergilemiştir. Oyunda Berkay Veli dışında Fatmanur İsmailçebi, Cansu Arslan, Didem Ruhi, Tuğba Yılmaz, Koray Doğanyiğit’de oynamıştır.

[mavitext]Beni Bırakma Tarık Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Berkay Veli 2010 yılında Büyük Sultan ( Oviedolu Katalina) isimli oyunda yer almıştır. Oyunda Hakan Meriçliler, Olcay Kavuzlu, Ünsal Coşar, Cüneyt Mete, gibi bir çok önemli isim rol almıştır. Oyun Sultan Murat’ın İspanyol olan Katarina’ya olan aşkı ve evliliklerine kadar geçen zorlukları anlatıyor. Berkay Veli hakkında ulaşabildiğimiz bilgiler bu kadardır. Daha fazla bilgiye ulaştığımızda buradan güncelleme yapacağız. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz.

[pembetext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Berkay Veli Zincire Vurulmuş Prometheus Videosu!

Etiketler: beni bırakma emre gerçek adı beni bırakma emre kimdir beni bırakma emre sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL