Beni Bırakma Esin Kimdir? (Keiko Belir Yarar)

Beni Bırakma Esin Kimdir? (Keiko Belir Yarar)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanacak dizi Beni Bırakma’da rol alacak karakterlerde belli olmaya başladı. Dizide rol alan karakterlerden Esin merak konusu oldu. Dizide Esin karakterini canlandıran oyuncu ise Keiko Belir Yarar oldu. Peki Kekiko Belir Yarar kimdir? Tanıyalım.

Beni Bırakma Esin Kimdir? (Keiko Belir Yarar)

Kekiko Belir Yarar, 1977 yılında Japonya’da dünyaya geldi. 1.65 boyunda 60 kg ağırlığındaki oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Oğlak burcu olan oyuncu Burak Altay ile evlidir. Oyuncu Türkiye’de okul hayatına başladıktan sonra burada kalmış ve evlenmiştir. Tiyatro bölümünü bitiren oyuncu Türkiye’de bazı dizilerden teklif alınca iyiden iyiye ülkemize yerleşmiştir. Tiyatro ve dizi sektöründe aranan isim olmuş günlük dizilerle birlikte günlük dizilerin vazgeçilmez oyuncularından birisi olmuştur.

Keiko Belir Yarar, ilk olarak 2002 yılında Anne isimli dizi ile sektöre giriş yapmıştır. Oyuncu 2005 yılında Şöhret isimli dizi ile ekranlarda olmuştur. Oyuncu dizide Ayşin karakterini canlandırmıştır. Dizide Ahu Türkpençe, Murat Ünalmış, Nurseli İdiz, Atilla Saral, Oya Okar, Ebru Cündübeyoğlu gibi isimler yer almıştır. Oyuncu Limon Ağacı ve Canan dizilerinde de rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı dizilerden bir tanesi de 2005 yılında yayınlanan Ne Seninle Ne Sensiz dizisidir. Dizi 14 yılın ardından boşanma kararı alan bir çiftin hikayesini anlatıyor.

[pembetext]Beni Bırakma Zeynep Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Keiko Belir Yarar, 2008 yılında İyi Uçuşlar adlı dizide oynamıştır. Dizide Pamir Pekin, Sema Mumcu, Berke Üzrek, Ümit Tombak, Nur Fettahoğlu gibi isimler rol almıştır. Oyuncu tüm bu haftalık dizilerden sonra Star ekranlarında günlük olarak  yayınlanan dizi Beni Affet’de rol almış ve Piraye karakterini anlandırmıştır. Dizide Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Gaye Turgut, Mert Altınışık gibi bir çok isim yer almıştır. Bu günlük diziden sonra Beni Bırakma adlı günlük dizi ile karşımıza çıkacak oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma esin gerçek adı beni bırakma esin kim beni bırakma esin rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL