Beni Bırakma İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları Nasıl?

Beni Bırakma İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları Nasıl?

Yazar: Emre Beni Bırakma Dizi Haberleri

Atv ekranlarında hafta için her gün saat 15:00’te yeni bir dizi başlıyor. Üstelik günlük bir dizi. Dizinin yapımcısı Beni Affet’in de yapımcılığını yapan Nilgün Sağyaşar. Dizinin ismi ise Beni Bırakma. Evet Beni Affet’den sonra gelen yeni dizimiz Beni Bırakma. Peki Beni bırakma ilk bölümü ile ekranlara geldikten sonra izlendi mi? Tuttu mu? Reyting sonuçları nasıl? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları Nasıl?

Başrollerinde Çağla Çukurova, Veli Emre, Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Sıla Özlem Önemli gibi genç yetenekler yer alırken Mithat Erdemli, Şebnem Gülsoy, Elif Şeker Saka, Kaan Yalçın, Özlem Boyacı, Keiko Belir Yarar gibi usta isimlerde yer alıyor. Focus Film’in hazırladığı dizi ilk bir kaç bölümü ile izleyiciden nasıl bir tepki aldı. İzlenme oranları yeterli mi? Yoksa dizi erken final mi yapacak?

Beni Bırakma konusu itibariyle pembe dizi kıvamında olacak. Dizide Tarık, annesinin gerçek babasını saklaması üzerine bunu duyan komşusunun bu konuyu kullanarak aileyi özellikle annesini sıkıştırmasını anlatıyor. Dizide Tarık’ın Meltem ile evlenmesi beklenirken Tarık ilk başta yardım amaçlı olarak yaklaştığı bir ailenin Hukuk okuyan kızına aşık olur. Bu durum Tarık’ın ailesine ilk defa karşı çıkmasına neden olur. Aynı şekilde erkek kardeşi Emre’nin de bir başka kız ile tanışması ve ailesine karşı çıkması ile gelişen olayları anlatıyor.

[pembetext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Günlük dizi piyasasında şu an Star Tv’de Beni Affet, Adını Sen Koy, Kanal D’de Hıçkırık, Kanal 7’de Elif, Kördüğüm ve Ah Kalbim bulunuyor. Bu dizilerden Hıçkırık hariç diğer dizilerin reytingleri çok iyi. Hıçkırık ise ilk bölümü ile reytinglerde iyi iken sonradan gerilemeye başladı. Hıçkırık olmasa bile Beni Bırakma diğer günlük dizilerle mücadele edecek. Beni Bırakma Hıçkırık ile aynı saatte yayınlanırken diğer diziler ile bir çakışma yaşamayacak. Bu durum avantaj olmakla birlikte yayınlanan saatin okul saatine ve mesai saatlerine denk gelmesi ise bir dezavantaj olacak. Dizi eğer bu saatte tutarsa hangi saate koyarsa koysun izlenecektir. Öte yandan 2018 yılının sonunda Beni Affet’in biteceği düşünülürse bu saate de alınabilir.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma Reyting Sonuçları

Beni Bırakma reyting sonuçları açıklandığında buradan paylaşacak ve yeni bir değerlendirme yapacağız. Siz dizinin saati ve izlenip izlenmeyeceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beni Bırakma 5 günlük reyting sonuçları iç açıcı olamadı. Dizi Hıçkırık dizisi ile birlikte aynı sıralarda yer aldı. 12 Ocak Cuma reyting sonuçlarında Total’de 1.06 reytingle 62. sırada yer alırken, Ab’de 0.86 reyting ile 60. sırada yer aldı. ABC’de ise 0.81 reytingle 67. sırada yer aldı. Beni Bırakma Beni Affet, Adını Sen Koy, Elif, Kördüğüm ve Ah Kalbim gibi günlük dizilerin çok çok gerisinde kaldı. Dizi bir kaç hafta daha böyle devam ederse kanal tarafından yayından kaldırılabilir. Siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizinin izlenme oranlarındaki düşüklüklerin sebebi ne olabilir? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Beni Bırakma 14 ve 15 şubat bölümleri ile atağa geçti ve 2 reyting üzerine çıkarak 35 ve 32. sıralara yükseldi. Dizi bu gidişle Adını Sen Koy ve Beni Affet’i geçeceğe benziyor.

Beni Bırakma Fragmanı!

Etiketler: beni bırakma erken final mi beni bırakma izlendi mi beni bırakma reyting sonuçları beni bırakma tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL