Beni Bırakma Kanal mı Değiştirdi? Hangi Kanala Geçti?

Atv ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan Beni Bırakma ile ilgili her geçen gün polemik oluşturacak gelişmeler yaşanıyor. Yeni yıla girdikten sonra da dizi hakkında iddialar ortaya çıkmaya başladı. Dizinin kanal değiştirdiği iddiası kulislerde konuşuluyor. Peki gerçekten Beni Bırakma kanal mı değiştirdi, hangi kanalla anlaştı?

Kadrosunda Sude Doğar (Sıla), Emrah Akduman (Tarık Sayar), Esengül Aypek (Meltem), Sıla Özlem Önemli (Zeynep), Berkay Veli (Emre) ve Çağla Çukurova(Cansu) gibi isimlerin yer aldığı Beni Bırakma günlük diziler arasında en çok izlenen yapımlardan birisi. Adını Sen Koy isimli dizi de final yaptıktan sonra izleyici kitlesini arttırdı.

Yeni yılla beraber kanalların ortak almış oldukları karar çerçevesinde Beni Bırakma da 3 hafta yayınlanmama kararı aldı. Bu karar sonrasında dizinin final yapacağı, kanal değiştirdiği dedikoduları da ayyuka çıktı. Şunu hemen belirtmek gerekir ki konu ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Sosyal medyada yapılan söylentiler dedikodudan öteye gitmemektedir.

Kısaca dizinin final yaptığı yada kanal değiştirdiği vs yok. Şuan için 1 Ocak itibari ile tüm kanalların ortak almış oldukları karar gereği diziler yayınlanmıyor. Bu anlamda Beni Bırakma da 3 hafta boyunca yayınlanmayacak. Son dakika değişikliği olmazsa dizinin yeni bölümü 21 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelecek. Lütfen resmi ir açıklama olmadan yapılan yorumları ve açıklamaları dikkate almayınız. Beni Bırakma bölüm özetlerini günlük olarak BURADAN takip edebilirsiniz.

NOT: Sitemizde içerik oluşturmak isteyen takipçilerimiz sitemize kayıt olup yazılarını bizlerle paylaşabilirler. Sitemize kayıt olmak için TIKLAYINIZ

Beni Bırakma Kanal mı Değiştirdi? Hangi Kanala Geçti? (1 Yorum)

  1. Bu benim en sevdiğim dizi en çok dizide Side doğar ve berkay Veli Emrah akduman ve sıla özlem önemliyi seviyorum hepinizi öpüyorum ❤️💋