Beni Bırakma Meltem Kimdir? ( Esengül Aypek)

Beni Bırakma Meltem Kimdir? ( Esengül Aypek)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının yeni günlük dizisi Beni Bırakma merakla beklenirken dizide rol alacak oyuncular da merak konusu oldu. Dizide Şebnem Gürsoy, Çağla Çukurova, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın gibi önemli isimler yer alırken dizide Meltem karakteri de merak konusu oldu. Dizide Meltem karakterini canlandıran oyuncu ise Esengül Aypek oldu. Peki Esengül Aypek kimdir? Tanıyalım.

Beni Bırakma Meltem Kimdir? ( Esengül Aypek)

Esengül Aypek, 1993 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. 1.71 boyunda 53 kg ağırlığındaki oyuncu yengeç burcudur. Göz rengi kahve olan oyuncu eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa olan merakı Esengül Aypek’in oyuncu olmasında en büyük etkenlerden bir tanesidir. Ankara ilinde yaşayıp büyüyen ve okul hayatı bu ilde geçen oyuncu bir çok tiyatro oyununda rol aldıktan sonra kariyerine günlük diziler ile devam etmektedir. Adeta günlük dizilerin aranan ismi olmuştur.

Esengül Aypek ilk olarak Beni Affet dizisinde rol almıştır. Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizide Elif karakterini canlandırmıştır. Dizide Gaye Turgut, Şeyma Korkmaz, Mert Altınışık, Murat Danacı, Özgün Çoban, Nusret Şenay, Ulviye Karaca gibi önemli oyuncular ile birlikte oynama şansı yakalamıştır. Beni Affet oyuncunun tanınması açısından büyük öneme sahip olmuş ve bu dizi ikinci günlük dizide oynamasını sağlamıştır. Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Esaretim Sensin adlı günlük diziye Beni Affet’ten transfer olan güzel oyuncu dizide Kerem Baydar, Gönül Selin Işık, Metehan Şahiner, Yağmur Özbasmacı, Başak Vural, Özgür Özberk gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Esengül Aypek yine bir günlük dizi ile karşımızda olacak. Oyuncu sadece dizilerde değil filmlerde de rol almıştır. Ankara filmi olan Sessiz Terapi’de rol alan oyuncu Ankara’yı o kadar çok sevmektedir ki bir türlü ayrılamaz 🙂 Filmde Tuna’nın sevgilisi Seren karakterini canlandırmıştır. Esengül Aypek yeni başlayacak oyunculara ise bir oyuncuda olaması gereken donanımları belirleyip o şekilde kendilerini donatmalı bir ajansa kaydolup beklememelidirler. Oyuncunun sevgilisi hakkında bir bilgiye rastlayamadık. Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Esengül Aypek Sessiz Terapi Filmi Röportaj Videosu

Etiketler: beni bırakma meltem gerçek adı beni bırakma meltem kimdir beni bırakma meltem oynadığı diziler beni bırakma meltem sevgilisi


Yorum yaz