Beni Bırakma Meltem ve Sıla Gerçekten Kardeş mi? Şok Detay!

Ben Bırakma dizisi her geçen gün ilginç detaylarla izleyicileri heyecanlandırmaya yetiyor. Dizinin 1 Şubat Cuma ekranlara gelen final haftasında şok bir detay ekranlara geldi. Sıla ve Meltem’in kardeş oldukları ortaya çıktı. Bu detay gerçek mi, yoksa senaristlerin heyecan katmak için diziye dahil ettikleri bir şey mi?

Beni Bırakma’da kardeş şoku yaşandı. Yaklaşık 195 bölümdür Meltem, kardeşinin kuyusunu kazıyormuş. Peki nasıl oldu da Sıla ve Meltem kardeş çıktılar. Kısaca son bölümde neler yaşanmıştı hatırlayalım.

Tarık kaza geçirmiş Sıla ise onu kurtarmak için arabaya yönelmiştir. Araba infilak edince Tarık ve Sıla yaralanmıştır. Tarık ve Sıla hastaneye kaldırılmışlardır. Meltem ise Sıla’yı yine Tarık’ın yanında görünce sinirlenmiş ve aileyi kışkırtarak Sıla’nın üstüen salmıştır. Araya Kıymet ve Kerem girmiştir.

Meltem kısa sürede izleyicinin gönlünü kazanmış bir karakterdir. Kötü de olsa güzelliği ve performansı ile ilgi odağı olmayı başarmıştır. bu ilgi ve alaka yönetmenin ve senaristin dikkatibi çekmiş ve Meltem ve sıla için başka bir senaryo kaleme alınmıştır. Bu senaryoya göre Sıla ve MEltem kardeş olacaklardır.

Meltem Sıla ile kardeş olduktan sonra daha iyi bir senaryo ile Meltem kötü karakter olmaktan çıkacaktır. Kötü karakterler Kıymeti Aslan ve Bora üzerine yoğunlaşılacakmış.

Beni Bırakma Meltem ve Sıla Gerçekten Kardeş mi? Şok Detay! (1 Yorum)