Beni Bırakma Sıla Kimdir? Gerçek Adı? (Sude Doğar)

Beni Bırakma Sıla Kimdir? Gerçek Adı? (Sude Doğar)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni günlük dizi Beni Bırakma merak ile yayınlanacağı günü beklerken dizide rol alacak oyuncu ve karakterlerde bell olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Sıla karakteridir. Sıla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ise Sude Doğar’dır. Peki Sude Doğar kimdir? Tanıyalım.

Beni Bırakma Sıla (Sude Doğar) Kimdir? Gerçek Adı?

Dizide Sıla karakterini canlandıran oyuncu Sude Doğar oyunculuk alanında yeni bir isimdir. Orta Doğu Üniversitesi Matematik bölümünde okuyan oyuncu oyunculuk eğitimlerinin ardından bu mesleğe yönelmiştir. Bekar olan oyuncu aslen Mersinli’dir. Yaşantısını eğitiminden dolayı Ankara’da sürdüren oyuncunun anne ismi Ebru’dur. Buse isminde de kardeşi bulunmaktadır. Bilim ve teknoloji, eğitim ve kültür sanat alanlarına ilgi duyan güzel oyuncu İngilizce bilmektedir. Sarı saçlara sahip oyuncunun göz rengi kahvedir.

Beni Bırakma dizisi ile kariyerinde önemli bir adım atan oyuncu ilk dizisi ile başrol oynama şansını da yakalamıştır. Bu şansı iyi değerlendireceğini düşündüğümüz oyuncu hakkında başka bir bilgiye rastlayamadık. Bilgiler geldikçe güncelleme yapacağız. Beni Bırakma dizisinin başrollerinde oynayan diğer oyuncular ise Esengül Aypek, Emrah Akduman, Özlem Önemli, Berkay Veli, Çağlar Çukurova yer almaktadır. Çekimleri Ankara’da devam eden dizinin yapımcılığını Nilgün Sağyaşar ve Ayşen Medran’ın sahibi olduğu Focus Film üstleniyor.

[pembetext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Dizide Sayar ailesi köklü ailelerden bir tanesidir. Baba Cengiz genç yaşından itibaren işlerini geliştirmiş oğullarını büyütmüştür. Ailenin büyük oğlu Tarık tıpkı babası gibi çalışkandır. Ortaklarının kızı Meltem ile birlikte evlenmesi beklenmektedir. Ancak Tarık hukuk öğrencisi Sıla’ya zaman içinde aşık olur. Bu aşk için babasına isyan eder.Cengiz’in diğer oğlu Emre ise doktordur ve o da Zeynep’e aşık olur. Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Bu aşka da Arzu karşıdır. Cengiz ise öğrendiği gerçeklerle sarsılır ve günün sonunda aynı sofraya oturabilecekler mi?

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma sıla gerçek adı beni bırakma sıla kim beni bırakma sıla rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL