Beni Bırakma Sıla Öldü mü? Sıla’ya Ne Oldu? Diziden Çıktı mı?

Beni Bırakma Sıla Öldü mü? Sıla’ya Ne Oldu? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide yaşanan son gelişmelerde dizinin sevilen karakterlerinden olan Sıla ölmüştür. Daha doğrusu Sıla’nın resmiyetteki eşi olan Tarık Sıla’nın öldüğünün haberini almıştır. Peki Sıla gerçekten öldü mü? Sıla diziden çıkacak mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Sıla Öldü mü? Sıla’ya Ne Oldu? Diziden Çıktı mı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Sıla’nın ölüm haberi herkesi üzmüş durumdadır. Özellikle Tarık Sıla’nın ölmesinden kendisini sorumlu tutar. Tarık ilk olarak Sıla’nın peşinden gitmiş ancak Sıla Tarık’a Meltem’e verdiği sözler nedeniyle yaklaşmamış üstelik boşanma davası açmıştır. Bu durum Tarık’ı çileden çıkarmış ve Sıla’dan ayrılmaya karar vermiştir. Bu sefer de Sıla Tarık’ın peşinden koşmaya başlamıştır. Peki Sıla’nın ölüme gidişi nasıl oldu?

Sıla Meltem’in gazete haberini yaptığını duymuş ve tüm gerçekeleri öğrenmiştir. Bu durumdan sonra bir tek amacı vardır o da Tarık’a gerçekleri anlatmak ve onu tekrar kazanmak.. Ancak bu duruma hem Tarık hem de Meltem engel olacaktır. Tarık Sıla’ya kızgın olduğundan yanına her geldiğinde onu terslerken, Meltem ise Sıla’ya Tarık ile mutlu bir hayat yaşadıklarını anlatacak ve Sıla’yı umutsuzluğa itecektir.

[mavitext]Beni Bırakma 72. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Tarık iş toplantısı için otele Meltem ile birlikte gider. Burada Meltem’e sarkıntılık yapan adam ile kavga eder. Bu sırada Sıla ise Tarık’ın otele gittiğini öğrenir ve ondan habersiz odasında hazılık yapar. Tarık ise Meltem’in yaşadıklarından dolayı onunla ilgilenir. Bu duruma şahit olan Sıla Meltem’in de kışkırtmaları ile oteli hatta Ankara’yı terk eder. Bu durumu öğrenen Tarık ise Sıla’yı arar. Sıla ise otobüsle İstanbul’a giderken kaza geçirir. Tarık bu durumdan haber alır ve hemen hastaneye gider. Ancak ne hastanede ne de yaralı listesinde Sıla’nın ismi yoktur. Bir müddet sonra Sıla’nın ölüm haberini alır. Peki Sıla gerçekten öldü mü?

Beni Bırakma dizimizde Sıla’nın gerçekten ölüp ölmediğini ancak dizinin bir sonraki bölüm tüyoları geldiğinde bilgimiz olacak. Eğer Tarık Sıla’nın bedenen öldüğünü görmedikçe Sıla’nın öldüğünü söyleyemeyiz. Benim düşüncem Sıla ile Tarık’ı çok yakıştırmayan izleyici yorumları geliyordu. Sıla’nın Tarık ile yakışmadığını düşünenler azınlıkta olmadığından senaristler Sıla karakterini diziden çıkarmış olabilirler. Ancak yine de ben çıkmadığı yönündeyim. Siz Sıla’nın diziden çıkmasını ister misiniz? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

(Güncelleme): Beni Bırakma dizisinde Sıla karakterini canlandıran oyuncu Sude Doğar dizide devam edecektir. Dizide Sıla ölmemiştir. Tarık ile Sıla ilişkisi kaldığı yerden devam edecektir.

Etiketler: beni bırakma sıla diziden çıktı mı nerede beni bırakma sıla öldü mü beni bırakma sılaya ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL