Beni Bırakma Sıla ve Meltem Ölecek mi? Diziden Çıkacaklar mı?

Beni Bırakma Sıla ve Meltem Ölecek mi? Diziden Çıkacaklar mı?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 9 nisan 66. bölümünde Meltem Sıla’yı kendi evine kilitler ve gazın altını açarak birlikte gaza maruz kalırlar. Peki dizide Meltem ve Sıla ölecek mi? Yeni bölümden tüyolar ve Sıla ile Meltem’in ölüp ölmeyeceği ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Sıla ve Meltem Ölecek mi? Diziden Çıkacaklar mı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma dizisinde Sıla Mehmet’den gazete haberinin arkasındakinin Meltem olduğunu öğrendikten sonra Meltem’in şirketine gider ancak onu bulamaz. Meltem’in arkadaşından Meltem’in evde olduğunu öğrenen Sıla eve gider ve Meltem’den hesap sorar. Meltem ise ters cevaplar vermeye devam ederken Sıla ise Tarık’a aşkına sahip çıkacağını söyleyerek adeta Meltem’i kışkırtır. Bu durumda Meltem Sıla’ya bir vurur Sıla yere kapaklanır.

Sıla baygın halde iken Meltem onun elini kolunu bağlar ve gaz ocağını sonuna kadar açar. Sıla ne yapıyorsun ikimizde öleceğiz demesine rağmen Meltem dinlemez ve gazı kapatmaz. Bu bölüm bu şekilde sona ererken herkes Sıla ve Meltem’in ölüp ölmeyeceğini merak eder. Beni Bırakma izleyicilerine iyi haberi vermek istiyorum. Dizide Sıla ölemeyecektir. Bu durumda Meltem’de ölmez. Dizinin 67. bölümünde olacak olayları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Beni Bırakma 10 nisan yeni bölümde Esin elindeki görüntüleri Bora’dan kurtarır ancak Hülya’ya yakalanır. Emre ise hastaneye gelir ve kamera kayıtlarının izlenmesini engellemek için yangını Bora’nın çıkarttığını düşünür. Emre Bora’yı ararken tüm suçu Esin’in işlediğini gösteren bir delil ile karşılaşır. Esin için yolun sonu gelmek üzeredir. Arzu ise Zeynep’in yanında iken Zeynep’e yapılanların sorumlusunun Esin olduğunu öğrenir.

Meltem Sıla’yı Tarık’ın elinden uzak tutmaya çalışsa da Sıla bir şekilde Meltem’in elinden kurtulur. Tarık’a ulaşan Sıla Meltem’e verdiği sözden dolayı uzak kaldığını söyler. Tarık ise Sıla ile ilgili bir bilgi öğrenir ve Sıla ile birlikteliğin kapılarını tümden kapatır. Beni Bırakma Tarık ile Sıla birlikte olabilecek mi? Tarık’ın bulduğu bu bilgi ne?

Etiketler: beni bırakma 10 nisan salı neler olacak özeti beni bırakma meltem ölecek mi beni bırakma sıla diziden çıkacak mı beni bırakma sıla ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL