Beni Bırakma Tarık Kim? (Emrah Akduman) Boyu, Oynadığı Diziler

Beni Bırakma Tarık Kim? (Emrah Akduman) Boyu, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yakın bir tarihte yayınlanacak olan günlük dizi Beni Bırakma tüm heyecanı ile beklenirken dizide rol alacak oyuncular netleşmeye devam ediyor. Dizide annesi tarafından gerçek babası saklanan Tarık karakteri merak konusu oldu. Beni Bırakma dizisinde Tarık karakterini canlandıracak oyuncu ise Emrah Akduman oldu. Peki Emrah Akduman kimdir? Dizide Tarık karakterini canlandıracak olan Emrah Akduman ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Tarık Kim? (Emrah Akduman) Boyu, Oynadığı Diziler

Emrah Akduman, 1982 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Ankara ilinde tamamlayan oyuncu İstanbul’a yerleşmiş ve Turizm Meslek Lisesi’nde liseyi tamamlamıştır. Ailesi de sanatçı olan oyuncunun çocukluğu tiyatro ve sinema salonlarında geçti ve oyunculuk hayali çocukluktan başlamış oldu. Oyuncu Berksoy Sanat Akademisi’ne devam eden yakışıklı oyuncu Sadri Alışık Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk Bölümü’nü bitirdi. Metod oyunculuk atölye çalışmalarına katıldı. Oyuncu tüm bu kariyer çalışmalarından ve birikimlerinden sonra tiyatro, dizi ve sinema projelerinde yer aldı.

Emrah Akduman ilk olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Keje dizisinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. 2002 yılında yayınlanan dizide Berhan Şimşek, Siren Ertan, Levent Ülgen, Levent İnanır gibi oyunularla birlikte rol aldı. Oyuncu Hatırla Sevgili ve Kurtlar Vadisi dizilerinde rol almıştır. Oyuncu 2006 yılında yönetmenliğini Aydın Sayman’ın yaptığı “Janjan” isimli sinema filminin ardından 2007 yılında çekimlerinin Londra’da yapıldığı, Mustafa Kara’nın yönettiği Umut Adası filminde rol aldı. Oyuncu bu dizilerden sonra 2011 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sevgi Bağlayınca dizisinde Mete karakteri ile rol aldı.

[pembetext]Beni Bırakma Cansu Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Emrah Akduman, Cansel Elçin’in yönettiği Kampüste Çıplak Ayaklar isimli filmde rol almıştır. Oyuncu 2015 yılında vizyona giren Yasin Uslu’nun yönettiği Darbe isimli filmde rol aldı. Oyuncu Çılgın Dersane Üniversite adlı filmde de rol almıştır.  Oyuncunun tiyatro, dizi ve sinema dışında müzik ile ilgili çalışmaları da bulunmaktadır. Küçük yaştan itibaren müziğe ilgi duyan yarışmacı 2015 yılında klip yönetmenliğini üstlendiği Latin Pop isimli Single çalışmasını yayınladı. Oyuncunun ilk günlük dizisi olan Beni Bırakma kariyerine yeni bir basamak olacaktır. Oyuncuya başarılar dileriz.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma Emrah Akduman Videosu!

Etiketler: beni bırakma tarık gerçek adı beni bırakma tarık kimdir beni bırakma tarık rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL