Beni Bırakma Zeynep Kim? ( Sıla Özlem Önemli)

Beni Bırakma Zeynep Kim? ( Sıla Özlem Önemli)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beni Bırakma merakla beklenirken dizide rol alacak oyuncularda merak konusu oldu. Bu oyunculardan bir tanesi de dizide Zeynep karakteri oldu. Beni Bırakma dizisinde başrol oyuncularından olan Zeynep karakterini canlandıracak oyuncu ise Sıla Özlem Önemli oldu. Peki Sıla Özlem Önemli kimdir? Yazımızda.

Beni Bırakma Zeynep Kim? ( Sıla Özlem Önemli)

Sıla Özlem Önemli Ankaralı olan oyuncu Çankaya Anadolu Lisesi ve Ankara Kırkkonaklar Lisesinde okumuştur. Eskişehir ilimizde ikamet etmektedir. Üniversite Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk bölümünde devam ettirmektedir. Oyuncu Bale, Modern Dans, Stretching (Esneme) dersleri vermektedir. Çok iyi bir dansçı olan oyuncunun Beni Bırakma ilk dizisi olacaktır. Oyuncu tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Oyuncuya yeni dizisinde başarılar dileriz.

Beni Bırakma Dizisi Tarık’ın annesinin gerçek babasını kendisinden gizlemesi ve annesinin arkadaşının bu olayı öğrenmesi ile birlikte annesini sıkıştırması ve tehdit etmesi sonrasında gelişen olayları anlatıyor. Pembe dizi kıvamında olacak Beni Bırakma’da entrika, aile ilişkileri, aşk hiçbir zaman eksik olmayacak. Bu tür konularla izleyici karşısında çıkacak olan dizinin izlenip izlemeyeceği merak konusu oldu.

[pembetext]Beni Bırakma Aslı Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma dizisi Ankara ilinde çekilecek. Dizinin Ulus civarlarında çekileceği tahmin edilirken, Beni Affet’in yapımcısı Nilgün Sağyaşar’ın bu işin içinde olması dizinin tutabileceği yorumlarının yapılmasına neden oldu. Dizide Beni Affet, Esaretim Sensin, Komşular gibi dizilerin oyuncuları da yer alacak. Dizi 8 Ocak günü izleyici karşısında yer alırken saati hakkında bir açıklama yapılmadı.

Etiketler: beni bırakma zeynep gerçek adı beni bırakma zeynep kimdir beni bırakma zeynep rol aldığı diziler


Yorumlar

  • serdar durdyogly

    Cok sevyorys diziyi hepinize basarylar asgabat Turkmenistandan selamlar

  • Anonymous

    sila ozlem hakinda bilgiler

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL