Beni Bırakma Zeynep Vedat’ın Kızı mı? Hülya İle Vedat Arasındaki İlişkisi?

Beni Bırakma Zeynep Vedat’ın Kızı mı? Hülya İle Vedat Arasındaki İlişkisi?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken dizide Vedat ve Zeynep arasında olan ilişki ise merak konusu oldu. Vedat Zeynep’i hastanede tedavi etmiş ve ikili arasında sıcak bir yakınlaşma olmuştu. Bir de Zeynep’in annesinin ise Vedat’ı uzaktan görüp endişelenmesi ise izleyenlerin Vedat ile Hülya arasında yıllar önce bir ilişkinin olduğu ve Zeynep’in de Vedat’ın kızı olabileceği yorumuna neden oldu? Peki Zeynep ile Vedat’ın kızı mı? Hülya ile Vedat arasında nasıl bir ilişki nedir? Tüm bilgiler yazımızda.

Beni Bırakma Zeynep Vedat’ın Kızı mı? Hülya İle Vedat’ın İlişkisi Ne?

Beni Bırakma dizisinde Hülya Zeynep’i yıllarca tek başına büyük bir zorlukla büyütmüştür. Aslına bakılırsa burada bir sıkıntı bulunuyor. Dizide Zeynep İstanbul’da okumaktadır. Ancak hala Ankara’da Emre’nin peşinde koşmaktadır. Emre’yi gezdirme işini okul harcını ödemek için kabul etmiştir. Bu kadar zorluklar içinde büyüyen Zeynep annesine yük olmak istemeyen Zeynep İstanbul’a okuluna ne zaman dönecektir. Üstelik Sıla’da aynı şekilde Ankara’dadır. Neyse biz konumuza dönelim.

Beni Bırakma dizisinde izleyiciyi şüpheye düşüren durumlardan birisi dizide Hülya’nın Vedat’ı görmesi ile yaşandı. Hülya Vedat’ı gördüğünde birden yüzü değişmiş ve eskilerden bir şeyler hatırlamış gibiydi. İlk başta bu duruma izleyici pek bir anlam veremese de sonrasında Zeynep’in hastaneye düşmesi sonrasında kendisini muayene eden Vedat ile Zeynep arasında bir sıcak ilişki yaşanınca izleyiciler kafalarında oluşan soru işaretlerini biraz daha kaldırarak Zeynep’in Vedat’ın kızı olabileceği konusunda bir izlenim edindiler. Peki Zeynep gerçekten Vedat’ın kızı mı?

[mavitext]Beni Bırakma Vedat Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Aslına bakılırsa bunu söylemek için biraz erken. Ancak görülen o ki Zeynep Vedat’ın kızıdır ve Cansu ile de üvey kardeştir. Vedat ile Hülya neden ayrılmıştır. Bunun nedeni şu an belli değildir. Ancak Hülya bir neden ile Vedat’dan ayrılmış ve Vedat’ın çocuğundan haberi yoktur. Görülen o ki Vedat Esin ile mutlu değildir. İleride Esin’den boşanıp Hülya ile evlenebilir. Zeynep’in ise yıllardır bilmediği babasını gördüğünde ne yapacağı merak konusudur.

Hülya ile Vedat yaşadıkları bir yanlış anlaşılma veya ailelerin istememesi yahut da araya giren başka nedenler dolayısıyla ayrılmışlar ve Hülya Zeynep’i tek başına büyütmüştür. Vedat’ın Hülya’yı unutmadığı ve hala deliler gibi aşık olduğunu ise gördüğü bazı kişileri Hülya’ya benzetmesi veya sanmasıdır. Sizce Vedat Esin’den boşanıp Hülya ile evlenmeli mi? Bu durumda Cansu ne olacaktır? Bu yapacağı hareket doğru olur mu?

[saritext]Beni Bırakma Zeynep Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

(Günceleme) Zeynep Vedat ile Hülya’nın kızıdır. Vedat ile Hülya yıllar önce tanışmış ve nişanlanmışlardır. Bu zaman içinde Hülya hamile kalmıştır. Ancak Vedat’dan da ayrılmışlardır. Vedat’a gerçeği söylemeye gittiğinde ise Vedat Esin ile evlenmiştir. Bu şekilde Hülya Zeynep’i tek başına büyütmüştür. Benim düşünceme göre Hülya ile Vedat”ın ayrılmasında da Esin’in bir parmağı vardır. Zira Vedat ile Hülya aynı hastanede çalışırken, Esin’de orada sekreter olarak çalışmaktaydı. Bununla ilgili görüntüler ileride verilecektir. Şimdilik Zeynep’in Vedat’ın kızı olduğunu öğrendik. Bu durumda Cansu ile de kardeş olmuş oldular.

Etiketler: beni bırakma hülya vedat ilişkisi beni bırakma zeynep hülya ile vedatın mı beni bırakma zeynep ile cansu kardeş mi beni bırakma zeynep vedatın kızı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL