Beni Bırakma Zeynep’in Bebeği Ölecek mi? Bebek Düşecek mi?

Beni Bırakma Zeynep’in Bebeği Ölecek mi? Bebek Düşecek mi?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma’da yayın hayatına devam ederken dizi hakkında şikayetler de bitmek bilmiyor. Dizinin senaryosundan şikayetçi olan takipçiler sosyal medyada dizi ile ilgili eleştirileri dile getirmekten vazgeçmiyorlar. Tabi dizi ile ilgili bazı ayrıntılarda merak edilmiyor değil. Örneğin Zeynep’in bebeği ölecek mi sorusu en çok merak edilen ayrıntıların başında geliyor.

Zeynep ve Emre arasındaki sorunlu ilişki hep sorun oldu. Bora’nın Zeynep’e olan takıntılı aşkı Zeynep’i sanki bir hapis hayatı yaşar gibi eve hapsetti. Emre ise Zeynep’e kavuştu ancak Cansu’nun oyunları ile Zeynep’e bir türlü ulaşamadı. Bebek ise bu kirli oyunların arasındaki en temiz şeydi.

Zeynep’in Emre’den olan bebeği bir anda tüm dengeleri değiştirdi. Bebeğin babası Emre olmasına rağmen Zeynep, Bora’nın tehditleri ile gerçeği Emre’den gizlemeye çalıştı. Bora da rahat durmadı ve Zeynep’i kirli planları ile hep kendi çevresinde tutmayı başardı.

Tabi bu kadar hareketli, pis, kirli, şeytani oyunlara o masum bebek dayanabilecek mi? Zeynep bebeğini düşürecek mi? Eğer öyle olursa bu Bora’nın işine yarayacaktır. Emre ile tek bağlantısı bebek olan Zeynep belki de içinde sakladığı tek umudunu da bu şekilde kaybetmiş olacak. Zeynep, bebeği ile birlikte Emre’ye kavuşabilecek mi?

Evet dizi ile ilgili bazı tüyolardan bahsedelim biraz. Aldığımız bilgilere göre Zeynep ile bebeği sıkıntılı bir dönem geçirecek. Zeynep bebeğini düşürme riski ile karşı karşıya kalacak. Yaşayacağı olumsuz ruhi ve fiziki hayata daha fazla dayanamayan Zeynep bebeğini düşürme riski ile hastaneye kaldırılacak. Tabi bebeğe ve annesine bir şey olmayacak.

Zeynep kısa bir tedavi sürecinden sonra yeniden bebeği ile birlikte hayatına devam edecek. Emre ile arasındaki tek bağ olan bebeğine sarılıp beklide Emre’ye olan hasretini bu şekilde kalbine, yüreğine saklayacak. Beni Bırakma bölüm özetlerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Etiketler: beni bırakma bebek ölecek mi zeynep'in bebeği ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL