Beni Bırakma 299. ve 300. Bölüm Özetleri, 3 Ekim 4 Ekim

Beni Bırakma 299. ve 300. Bölüm Özetleri, 3 Ekim 4 Ekim

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma Bölüm özeti

Emre telefonu açmayan Elif’e gider ama evin nerede olduğunu unutur. Cengiz, Elif’in evine gelir, ancak Elif, annesinin evlenmesi için yalvarır ve Banu’dan annesini ikna etmesini ister, ancak Banu pişman olacak hiçbir şeyi olmadığını söyler. ve orada ayrılıyor. Cengiz elindeki çiçekleri uzatır ve hazır olup olmadıklarını sorar ve bahçeye geçmek ister.

Cengiz, her şeyin acelesi olduğunu ve Elif’in teyzesinin annesi olmadığını ve babasının yaşadığını bilmediğini söylüyor. Yeşim, Elif’e bahçeye gelmesini söyler. Banu Elif’i ikna etmeye çalışıyor. Seher ve Tarık oturuyorlar ve sohbet ediyorlar Fatma Tarık’ın gelmesini sevinir Seher Tarık, geçmişi unutmasını ve geçmişe dönmemesini istiyor.Tarık & Özge & # 39; in mesajı gelip ayrılmak istediğini söylüyor Buradan. Geçmişini kapatmak istiyor. Sila Tarık’ı unutamayacağını ve onu sevdiğini söylüyor. Sila telefonunu istiyor ve Tarik’e bir mesaj göndereceğini söyledi.

Zehra, Elif’e eve gelir, ama Yeşim onunla evlenmesini ister ve bir daha gelmeyecektir. ve Elif’in kaçmasına yardım etmek için Cengiz ve Banu’nun bu fırsattan yararlandığını görmek şaşırttı. Banu, Elif yerine kendini tanıtıyor ve Yeşim de şaşırttı. ve Emre şaşırır. Kerem eve gelir ve Sila ile yemek yemesini söyler. Özge, Tarık’a gider ve kendi elleriyle pasta yaptığını söyler.

YeşimBanu alıp içeri girip size neden yaptığını anlattı ve Genghis Banu ile birlikte gitti. Emre durur ve Elif’e gider. Kerem ve Sila yalnız yemek Kerem çok gergindir. Bahçede oturuyorlar ve kek yiyorlar.Amre ve Elif ayrı ayrı tartışıyorlar. Cengiz Emre’yi arar ve nerede olduğunu söyler. Emre işe geç kaldığını ve kendisine yalnız çıkacağını söyledi. Yalnız dışarı çıkacak ve Kerem’in dışarı çıkmasına izin verecek. arayan kişi Sila ve dinlemesini istiyor. Cengiz Banu ile eve gelir ve Arzu buna şaşırır. Emre Elif’i kalacağı yere bırakır ve Emre’nin eve gitmesi gerektiğini söyler. Ayrıldığında, Elif etrafta koşar ve ona sarılır. Sila Tarık’ı bekler ve Tarık ona gelir.

Etiketler: Beni Bırakma 299. özeti Beni Bırakma 3 ekim özeti Beni Bırakma 300. bölüm özeti Beni Bırakma 4 ekim özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL