Beni Takip Et Formatı Nasıl, Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu!

Beni Takip Et Formatı Nasıl, Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Teve2 kanalında yeni başlayan yarışma Beni Takip Et merak edilen bir program. Yeni nesil yarışma programı olarak karşımıza çıkan yapımda fenomen olmak isteyen kişiler yarışıyor. Sosyal medya fenomeni olmak isteyen 10 kişi en iyi olmak için yarışıyorlar. Peki yarışma formatı nasıl, Beni Takip Et nasıl başvurulur, başvuru formu nerede, işte detaylar?

Beni Takip Et yarışması fenomen olmak isteyen 10 kişinin yarışması konu alıyor. Her yarışmasının ilgi alanı, zevkleri, uzmanlıkları farklı. Herkes kendi alanında uzman olduğu konudan yola çıkarak sosyal medyada aktif olacaklar, paylaşım yapacaklar ve zirveye oynamaya çalışacaklar. En çok takipçi kazanan kişi ise yarışmanın galibi olacak.

Hafta içi her gün teve2’de 16.45’te yayınlanan programda yarışmacılar, oynayacakları birbirinden heyecanlı oyunlar ve renkli kişilikleriyle takipçi sayılarını yükseltmeye çalışıyor. Sonunda da, en çok takip edilen yarışmacı birinci olarak büyük ödülü kazanacak. Çekimleri Vadistanbul AVM’de yapılan Beni Takip Et, hafta içi her gün saat 16.45’de teve2’de. Peki yarışmaya nasıl başvurulur?

Beni Takip Et yarışması başvuruları için önceden hazırlık yapılıyor ve yarışmacılar kanal ve yapım şirketi tarafından seçiliyor. Yani herhangi bir başvuru doldurup gönderilmiyor. Tabi diğer taraftan Teve2 kanalına başvurunuz ile ilgili bir email gönderirseniz belki dikkate alıp sizi mülakata çağırabilirler.

Etiketler: beni takip et başvuru formu beni takip et başvuruları beni takip et nasıl başvurulur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL