Beni Takip Et Yarışması Doğa Sülen Kim? Başvuru Formu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Teve 2 ekranlarına yeni bir yarışma projesi daha ekleniyor. Yeni projenin önümüzdeki haftalar içerisinde Teve 2 kanalında yayın hayatına başlamak için hazırlanıyor. Bir çok başarılı dizi, film ve yarışmaların yer aldığı kanalda yepyeni proje Tv’de ilk defa yayınlanmak için seçildi.

Projenin konusu ve içeriği ise sloganından anlaşılacağı üzeri “Sosyal Medya ve Televizyonu Birleştiren ‘Beni Takip Et’ programı çok yakında sizlerle. Sosyal medya kullanıcılarını yakından ilgilendiren ve sosyal medya programlarında kendine güvenenler için yepyeni bir proje.

Yaklaşık 10 hafta sürecek yarışmada tek istenen şey en fazla takipçiyi elde eden haftanın ve 10 hafta sonrasının kazananı olur. Sunuculuğunu tanıdık isimlerden birisinin üstlendiğini görüyoruz. Gelin hep birlikte yakından tanıyalım.

Beni Takip Et Sunucusu Doğa Sülen Kimdir?

12 ekim 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini İstanbul ve Ankara da tamamlamıştır. Sunucuyu ‘Biri Bizi Gözetliyor’ programı ile tanımış, hayatımıza almıştık. Sunucu ile pek bir bilgi sağlayamadığımız için sizlere kısacık bir bilgi ile aydınlatmaya çalıştık.  Peki yarışmaya nasıl başvuru yapacağız. sizlere alt satırda eklediğimiz link ile ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için Teve2’nin resmi internet sitesini takip etmeniz yeterli. Oradan Beni Takip Et programını seçim başvur sekmesinden yarışmaya başvurabilirsiniz.

Etiketler: Beni Takip Et programı Doğa Sülen kimdir ? beni takip et sunucusu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL