Benim Adım Melek Dizisi Final mi, Ne Zaman Bitecek?

Benim Adım Melek Dizisi Final mi, Ne Zaman Bitecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt1‘in yeni dizisi Benim Adım Melek Çarşamba günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizi reytinglerde en çok izlenen dizilerden birisi olsada hakkında çıkan final yapacak dedikoduları bitmek bilmiyor. Benim Adım Melek dizisi bitecek mi, erken final mi yapacak?

Başrollerinde Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk ve Şerife Sezer’in yer aldığı yeni dizi aile, dram ve aşk türünde ekranlara geliyor. Benim Adım Melek Üs Yapım tarafından yapılıyor. Dizinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş yapıyor. Senaryo ekibi ise Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon yer alıyor.

Dizi büyük bir prodüksiyonun eseri. Öyle ki dizinin şarkıları Aydilge Sarp ve Yıldıray Gürgen tarafından yapıldı. İlk bölümü 25 Eylül Çarşamba günü yayınlanan dizi reytinglerde AB ve ABC1 kategorisinde en çok izlenen dizi olarak kayda geçti. Böyle olsa bile dizinin final yapacak söylentileri sosyal medya gündem oldu.

tıkla>>> Benim Adım Melek dizisi jenerik şarkısı ve çalan şarkılar (TRT1)

Hemen konuya gelelim ve şuan için dizinin final yapması söz konusu değil. Söylenenler tamamıyla dedikodudan ve söylentiden ibaret. Reytinglerde ciddi puanlar alan bir dizi zaten final yapmayacaktır. Yapım şirketi ve kanal şuan için dizinin gidişatından memnunlar.  Peki merak edenler için dizinin konusundan bahsedelim.

Melek hafif şeyler yaşamamıştır. Tüm yaşadıklarına rağmen üç çocuğu ile beraber baba evine döner. Döner ama çocukları ile başı derttedir. Bir yanda başına buyruk ve isyankar kızı Defne diğer yanda futbol aşığı oğlu Kerem vardır. Küçük oğlu Seyit Ali ise küçük şeylerden mutlu olan birisidir. Her sıkıntıda ailenin neşe kaynağı olmayı başarmaktadır.

Etiketler: Benim Adım Melek bitecek mi Benim Adım Melek final mi yapacak Benim Adım Melek ne zaman bitecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL