Benim Adım Melek dizisi jenerik şarkısı ve çalan şarkılar (TRT1)

Benim Adım Melek dizisi jenerik şarkısı ve çalan şarkılar (TRT1)

Yazar: Emre Dizi Şarkıları

TRT 1‘de Eylül ayında ekranlara gelecek olan Benim Adım Melek dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bildiğiniz gibi dizinin çekimleri çok önceden başlamış ve dizi ile ilgili bazı kareler de internette paylaşılmıştı. Diz ile ilgili bazı detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Benim adım Melek dizisinin jenerik şarkısı Aydilge tarafından yazıldı ve seslendirildi.

Benim Adım Melek dizisinde çalan tüm şarkı ve sözlerini jenerik şarkısını sitemizden takip edebilirsiniz. Dizinin yayınlandığı süre boyunca bölümlerde çalan tüm şarkılar büyük bir hassasiyetle sözleri ve videosu olmak üzere sitemizde yayınlanacaktır. Şimdi sizlere Benim Adım Melek dizisinin jenerik şarkısı hakkında bazı bilgiler verelim.

Dizinin jenerik şarkısını müzikleri ile fırtınalar estiren başarılı sanatçı Aydilge yazdı ve seslendirdi. mağdur Bir kadın kadının çocukları için yeniden ayağa kalkma hikayesini anlatan Benim Adım Melek dizisi için Aydilge stüdyo ya girdi. Daha önce de bazı diziler için yapmış olduğu yenilik şarkıları ile adından söz ettiren ve ekranlarda bomba etkisi yapan Aydilge yine yaptığı bu duygusal şarkı ile bizleri ağlatacak ve ekranlara kilitleyecek.

Yaptığı yeni şarkının müjdesini sosyal medya hesabından hayranlarına veren ayrıca hazırladığı bu şarkının tüm şiddet mağduru kadınlara Umut olmasını diledi. Ayrıca başarılı sanatçı Aydilge şunları söyledi;

“Bugüne kadar kaç para teklif ederlerse etsinler kadına şiddet unsurları içeren ve toplumsal eşitliği zedeleyen tüm yapımları ve yapımcıları reddettim. Bu yüzden gelir kaybım olmadı mı? Elbette oldu. Çok zor zamanlarda geçirdim. Ama sırf para kazanacağım için hiç bir zaman bu çarkın bir parçası olmadım. Çünkü ben vahşi cinayetlere katkı sağlayan bir kültürün parçası olmak istemiyorum.”

Benim Adım Melek dizisi jenerik şarkısı dinle

https://www.youtube.com/watch?v=chwGBU_N-so

Etiketler: Benim Adım Melek aydilge şarkıları Benim Adım Melek çalan şarkılar Benim Adım Melek jenerik şarkısı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL