Benim Tatlı Yalanım Konusu, Fragmanı, Ne Zaman Başlayacak?

Benim Tatlı Yalanım Konusu, Fragmanı, Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in yer aldığı veO3 Medya tarafından yapılan Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. İlk fragman dizinin konusu hakkında da bizlere bilgiler verdi. Benim Tatlı Yalanım konusu, hikayesi nedir?

Öcelikle dizide ana karakterlerden bahsedelim. Nejat karakterini canlandıran oyuncu Furkan Palalı’dır. Nejat’ın kızı Kayra’yıu ise çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer canlandırıyor. Suna karakteri ile Aslı Bekiroğlu evlerimize konuk olan birdiğer ana karakter. Peki dizinin hikayesi nasıl?

Renkli ve sıcak hikayesi ile Benim Tatlı Yalanım’da olaylar örgüsü şu şekilde başlayacak. Nejat karısını kaybetmiştir. Kızı Kayra üzülmesin diye de ona kendince küçük yalanlar söylemiş ve annesinin azından mektuplar yazmıştır. Ancak Nejat artık iyice sıkışmış ve artık kaçacak yer bulamamaktadır. O anda yardımına Suna adından birisi gelir.

Nejat, Suna’yı kızı Kayra’ya annesi olarak tanıtır. Suna ile hem Nejat’ın hem de Kayra’nın hayatları değişir. Nejat ve Suna tatlı bir oyunun içerisinde onları bekleyen aşk sürprizinden habersiz rollerini oynamaktadırlar.

tıkla>>> Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler ve Rolleri

Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Başlayacak?

Kodrosunda Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimlerin yeraldığı dizi yaz dizisi olarak ekranlara gelecek. Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği Benim Tatlı Yalanım dizisi Haziran’ın ilk haftası gibi başlayacağı söyleniyor.

tıkla>>> Benim Tatlı Yalanım Dizisi Nerede Çekiliyor? Kayra Gözlük Nerede?

Benim Tatlı Yalanım Tanıtım Fragmanı

Etiketler: Benim Tatlı Yalanım fragmanı Benim Tatlı Yalanım konusu Benim Tatlı Yalanım ne zaman başlayacak Benim Tatlı Yalanım yayın tarihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL