Bensu Soral Yeni Sezonda TV 8’de, Hangi Dizide Oynayacak?

Bensu Soral Yeni Sezonda TV 8’de, Hangi Dizide Oynayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TV8 ve TV8,5 kanallarının sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, oyuncu Bensu Soral ve eşi Hakan Baş ile görüntülendi. Ilıcalı, Soral’ın hayranlarına müjdeli haberi verdi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, oyuncu Bensu Soral ile Etiler’de akşam yemeği yedi. İkiliye gecede Soral’ın eşi Hakan Baş da eşlik etti. İçerde dizisindeki performansı ile göz dolduran Bensu Soral ile görüşen Ilıcalı yeni projeler hakkında görüştüklerini söyledi.

Mekan çıkışı açıklama yapan Ilıcalı, Soral’ın oyunculuğunu beğendiğini söyleyip “Bensu’nun TV8 bünyesinde olmasını isterim. Birlikte bir şeyler yapacağız” şeklinde konuştu. Ünlü televizyoncu Soral’ın Survivor’da değil, bambaşka bir projede yer alacağını belirtti. Peki Bensu Soral tv8’de hangi projede yer alcak, dizide mi oynayacak yoksa farklı bir program mı yapacak?

Konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmaya ikilinin yeni projeleri şuan hazırlık aşamasında. Büyük ihtimal dizi projesi yeni sezonda ekranlara gelecek. Soral yeni dizide hangi isimle başrol oynayacak, dizinin adı ne, kadroda kimler olacak, tüm detaylar çok yakında sitemizde sizlerle olacak. Peki Bensu soral kimdir, kısaca tanıyalım.

Bensu Soral Kimdir?

1991 Bursa doğumlu olan Bensu Soral, kendisi gibi oyuncu olan Hande Soral’ın kız kardeşidir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden mezun olan güzel oyuncu 2018 yılında Hakan Baş ile evlenmiştir.

Bensu Soral bir Türk aktris. Bursa’da İnegöl TurgutAlp Anadolu Lisesinde okudu.  Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde grafik okumuştur. Oyunculuk kardeşi Hande Soral’ın desteğiyle kariyer yapmaya başladı. İlk defa Yol Ayrımı isimli TV dizisi ile televizyon ekranında çıktı. İçerde TV dizisinde Melek karakterini oynadı.

Etiketler: acun ılıcalı bensu soral görüşmesi bensu soral tv8 dizisi ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL