Bensu Soral’ın 2018-2019 Yeni Sezon Projesi Ne?

Bensu Soral’ın 2018-2019 Yeni Sezon Projesi Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranların sevilen yüzü Bensu Soral, yeni sezonda ekranda olabileceğinin müjdesini verdi. Bensu Soral’ın hangi proje ile ekranlara döneceği de merak konusu oldu.

Tatlı Küçük Yalancılar ve İçerde dizisi ile gönüllerde taht kurmayı başaran Bensu Soral, 2018 dizi sezonunda da en çok rol teklifi alan oyunculardan birisi oldu. Ancak İçerde dizisinden sonra herhangi bir projede yer almadı. Geçtiğimiz günlerde nişanlısı Hakan Baş ile magazincilerin sorularını yanıtlayan Bensu Soral, “güzel kız” rollerinde yer almak istemediğini, bu algıyı yıkmak istediğini söyledi.

Tolga Çevik’in Arkadaşım isimli talk show programına katılarak adını geniş kitlelere duyuran Hande Soral’ın kardeşi olan Bensu Soral, doğal güzelliği ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Hande Soral’dan daha sonra oyunculuğa başlayan ancak kariyer basamaklarını hızla tırmanan Bensu Soral, geçtiğimiz aylarda ablası ile Beyaz Show’a da katılmıştı. Yer aldığı projelerde oyunculuk performansı ile de büyük beğeni toplayan oyuncu, alışılmışın dışında tarzlarla da ekranlarda olmayı hedefliyor.

Bensu Soral, 2018 sezonunda herhangi bir dizide rol alıp almayacağı sorularını yanıtsız bıraksa da nişanlısının “Güzel kuz rolleri ona çok yakışıyor. Evlendikten sonra da tabi ki oyunculuğa devam edecek.” Şeklindeki açıklamasına karşın bu algıyı yıkmak istediğini söylerken yeni rolü için ipucu verdi.

Bensu Soral, dizi tekliflerinin yanı sıra birçok sinema filmi için de yapımcıların gözdesi oldu. Ancak Eylül ayında nişanlısı Hakan Baş ile evlenmeyi planlayan Bensu Soral, düğününden önce bir projede yer almayacak gibi görünüyor.

Siz Bensu Soral’ı hangi dizide görmek istersiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: bensu soral 2018-2019 yeni sezon projesi bensu soralın yeni dizi projesi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL