Beren Saat Fazilet Hanım ve Kızları Dizisinde mi Oynayacak?

Ekranların sevilen ismi Beren Saat ile ilgili büyük bir iddia ortaya atıldı. Uzun süredir ekranlardan uzak duran Beren Saat’in Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin kadrosuna dahil edilebileceği söylentisi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Aşkı Memnu dizisindeki Bihter karakteri ile kariyerinde büyük bir sıçrama yapmayı başaran Beren Saat, Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisi ile de oldukça başarılı olmuştu. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alsa da dizinin reytingleri düşünce Beren Saat de diziye devam etmeme kararı almıştı.

Kenan Doğulu ile mutlu bir evliliği olan Beren Saat, son zamanlarda birçok projeden teklif alsa da dizilere karşı temkinli yaklaşıyor. Özge Özpirinçci’nin başrolünde yer aldığı Kadın dizisinde rol almaktan son anda vazgeçen Beren Saat’e Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden teklif götürüldüğü iddia ediliyor.

Cumartesi akşamları yayınlanan ve ikinci sezondaki reytinglerinde düşüş yaşayan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin final yapmaması için her fırsatı değerlendiren yapımcılar, son çareyi Beren Saat’te bulsa da ünlü oyuncunun teklife sıcak bakmadığı, dizide rol almayacağı söyleniyor.

Sizce Beren Saat Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol almalı mı? Dizide Beren Saat’i görmek ister misiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Beren Saat Fazilet Hanım ve Kızları Dizisinde mi Oynayacak? (1 Yorum)

  1. Teki fazilet hanim ve kizlari dizisi devam etsin basqa bisey istemem beren saatında oynaması pis olmaz cunki oda sevilen oyuncudu fazilet hanım ve kizları devam edecekse vaktını tulfen deyin bilekde ne zaman başlıcek