Beren Saat Kıvanç Tatlıtuğ’la Dizide mi Oynayacak?

Beren Saat Kıvanç Tatlıtuğ’la Dizide mi Oynayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2018’in yaz sezonu gelirken dizi piyasasında da yepyeni gelişmeler olmaya devam ediyor. Sezon finali yapan dizileri yerine yeni diziler hazırlamaya başlayan televizyon kanalları, gelecek sezon için de en iyi oyuncularla anlaşma yapabilmek için çalışmalarını başlattı.

Aşkı Memnu dizisi ile hafızalara kazınan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisine bir süredir yapımcılar teklif üstüne teklif götürüyorlardı. Ancak son zamanlarda yer aldığı yapımlarda istediğini bulamayan Beren Saat, tekliflere sıcak bakmıyordu. En son yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı Kösem Sultan rolü nedeniyle eleştirilen Beren Saat, ekranlardan uzak kalmayı tercih ediyordu.

Kıvanç Tatlıtuğ ise geçtiğimiz sezonda Tuğba Büyüküstün ile Cesur ve Güzel isimli dizide başrolü paylaşmış ancak dizi reytinglerde beklediği ilgiyi göremeyince ikinci sezon onayı alamamış ve ilk sezonda final yapmıştı. Hadi Be Oğlum isimli sinema filminde de başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Tatlıtuğ, yaz aylarında dinlendikten sonra yeni sezon için ekranlarda olabileceğinin sinyallerini verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat’i yeniden bir arada görmek isteyen hayranlarının ilgisine kayıtsız kalmayan yapımcılar, ünlü ikiliye bir dizi teklifi götürdü. Başlarda iki oyuncunun da teklife sıcak baktığı konuşulurken daha sonra Beren Saat’in alacağı ücretin daha düşük olması sebebiyle bir kriz yaşandığı söyleniyor. Beren Saat’in partnerinden daha düşük ücret almayı kabul etmemesi nedeniyle başka bir oyuncu arayışına girildiği iddia ediliyor.

Beren Saat, geçtiğimiz akşam eşi Kenan Doğulu ile görüntülendiğinde yöneltilen sorular karşında yalnızca iddiaları yalanlamakla yetindi. Ünlü oyuncudan konu ile ilgili açıklama bekleniyor.

Siz iki oyuncuyu yeniden birlikte görmek ister misiniz? Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat’i aynı dizide görmek ister misiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: beren saatin 2018-2019 projesi ne kıvanç tatlıtuğ ve beren saat aynı dizide mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL