Beren Saat Ve Kenan Doğulu Ayrıldı Mı? Boşanıyor Mu?

Beren Saat Ve Kenan Doğulu Ayrıldı Mı? Boşanıyor Mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu’nun ayrılık iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Oyuncu Beren Saat’in 5 gün önce evi terk ettiği ve çiftin boşanma aşamasına geldiği öne sürüldü. Peki Kenan Doğulu ve Beren Saat gerçekten ayrıldı mı? Boşanıyor mu?

Uzun süren bir birlikteliğin ardından 2014 yılında evlenen çift ile ilgili boşanma ve ayrılık haberleri sürekli çıkıyor. Şimdilerde çıkan haberler ise Beren Saat’in 5 gün önce evi terk ettiği ve çiftin kesin olarak ayrıldığı yönünde. Çiftin sevenleri Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun ayrılık haberlerinin doğruluğunu araştırmaya başladı.

Fakat Beren ve Kenan Doğulu çiftinin yakınlarından iddiaları çürüten bir haber geldi. Çiftin hala birlikte olduklarını 3 gündür bebek festivalinde olduklarını söyledi. Böylece çiftin hakkında çıkan ayrılık ve boşanma iddiaları da yalanlanmış oldu.

Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında bu tarz ayrılık haberleri sürekli gündemi geliyor. Çift evliliklerini kameralar önünde yaşamamalarına rağmen bu tür haberlerin çıkması kaçınılmaz oluyor. İkisi de kamuoyunun sevdiği ve takipte olduğu isimler arasında yer aldığı için spekülasyonlar sürekli gündemde. fakat çiftin evlilikleri yolunda gidiyor.

Çift; geçtiğimiz haftalarda Dominic’te hem iş hem tatil yapan çiftin hayatları gayet yolunda. Acun Ilıcalı Survivor 2018’de yarışmacılara Kenan Doğulu konseri verdirmiş ve çift iş bahanesiyle Dominic sahillerinde güzel bir tatil yapmıştı.

Etiketler: beren ve kenan boşanıyor mu beren ve kenan doğulu ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL