Berkay Ateş Çukur Dizisinde Hangi Rolde? Cumali Karakteri Berkay Ateş Mi Olacak?

Berkay Ateş Çukur Dizisinde Hangi Rolde? Cumali Karakteri Berkay Ateş Mi Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranların en sevilen dizisi Çukur’un kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Son olarak Gülizar dizisinde izlediğimiz Berkay Ateş Çukur dizisinde yeni sezondan itibaren izleyicisiyle buluşacak. Çukur dizisinde sezon boyunca ismini duyduğumuz fakat kendisini göremediğimiz bir çok karakter var. Bu karakterlerden birine hayat verecek isim Berkay Ateş oldu. Berkay Ateş Çukur dizisinde hangi rolde olacak?

Cumali Berkay Ateş Mi olacak?

Dizinin başından itibaren herkes tarafından merak edilen ve araştırılan konu Çukur Cumali karakterine kimin hayat vereceği olmuştu. Çeşitli spekülasyonlar dizide Cumali karakterine Nejat İşler’in hayat vereceği yönündeyken diziye Berkay Ateş’in dahil olması Cumali karakterini Berkay Ateş mi canlandıracak sorusunu getirdi.

Berkay Ateş’in Cumali karakterine hayat vereceğini düşünüyoruz. Daha önce Anne dizisinde Cengiz karakteriyle tam bir psikopata hayat veren Berkay Ateş’in Cumali karakteri için oldukça uygun bir isim olacağını düşünüyoruz. Şimdilik dizinin yapımcıları tarafından net bir açıklama yapılmadı fakat şuan için dizinin ortaya çıkmayan üç karakteri var. İdris’in en büyük oğlu Cumali, Selim’in oğlu Akın ve İdris’in eski sevgilisi Meliha.

Selim’in oğlu Akın’ın henüz 17-18 yaşlarında olacağı biliniyor. Meliha karakteri zaten bir kadın olduğu için geriye tek bir seçenek kalıyor. Çukur dizisi Cumali karakterine %90 Berkay Ateş hayat verecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur dizisinin kadrosuna katılan Berkay Ateş kim?  Berkay Ateş, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Profesyonel ve eğitimli bir oyuncu olan Ateş Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Semaver Kumpanya’da oyunculuk eğitimi alan Berkay Ateş, ilk olarak Abluka sinema filmi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır.  2016 yılında İstanbul Sokakları dizisinin kadrosunda yer aldı. Aynı yıl Star Tv ekranlarında yayınlanan Anne dizisinde Cengiz karakteriyle adını geniş kitlelere duyurmayı başardı.

Etiketler: berkay ateş çukur dizisinde hangi rolde olacak çukur cumali karakterine berkay ateş mi hayat verecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL