Beyaz Magazin Sunucuları Kim? Tüm Detaylar

Beyaz Magazin Sunucuları Kim? Tüm Detaylar

Yazar: Emre Dizi Haberleri Magazin

Magazin dünyasında yaşananların nabzını tutan Beyaz Magazin sunucuları kim? Pınar Ergüner, Sinem Yıldız ve Canan Danyıldız’ın sunumu ve yorumuyla ekrana gelen yeni program kısa sürede izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Bu üç ismin magazin gündemindeki en güncel olayları kendi aralarında yorumladığı program hafta içi her gün 09.30’da izleyiciyle buluşuyor. Beyaz Magazin Sunucuları Kimler?

Beyaz Magazin sunucusu Pınar Ergüner kim? NTV’nin hafta sonu programcısı olarak tanıdığımız ve son olarak Beyaz Magazin sunucu olarak izlediğimiz Pınar Ergüner Diyalog İletişimden mezundur. Haberci olarak başladığı mesleğine program sunucusu olarak devam etmiştir. Küçük bir kanalda çalışmaya başladığı sırada Reha Muhtar tarafından çağrılmış ve televizyon kariyeri bu şekilde başlamıştır. Life Style isimli programı uzun süre başarıyla sunmuştur.

Beyaz Magazin sunucusu Sinem Yıldız kim? 1980 yılında İstanbul Bakırköy‘de dünyaya gelen sunucu Sinem Yıldız 38 yaşındadır. Kültür Koleji, Ar-El Koleji ve Yenidünya Kolejinde ilköğretim ve ortaokul eğitimlerini tamamlamıştır. Bale ve tiyatro eğitimleri almış donanımlı bir isimdir. Maltepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümünden mezundur. Üniversite döneminde Show TV’de staj yapması mezun olduktan sonra kendisine büyük fayda sağlamıştır.

Beyaz Magazin programından önce; Pazar Sürprizi, Sabah Sefası, Still, Adım Adım Türkiye ve Güngör & Sinem Show isimli programları sunuculuğunu üstlenmiştir. Akabinde  Flash Tv ekranlarında yayınlanan Ne Çıkarsa Bahtına isimli izdivaç programı ile tanınan Sinem Yıldız en son Star TV’de Hayat Sevince Güzel isimli güncel programı sunmuştur. Kısa bir süre önce  ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Seda Sayan‘la programında magazinde yaşanan olayları yorumlamış fakat program tutmayınca kadrodan çıkarılmıştır.

Beyaz Magazin sunucusu Canan Danyıldız kim? Aslen İzmir’li olan Canan Danyıldız, Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezundur.

Etiketler: beyaz magazin sunucuları kim beyaz magazin sunucusu pınar ergüner kim beyaz magazin sunucusu sinem yıldız kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL