Beyaz Magazin Sunucusu Pınar Ergüner Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yaz aylarında magazin gündemini güncel olarak izleyiciyle buluşturan Beyaz Magazin birbirinden başarılı sunucularıyla her sabah evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Beyaz Magazin sunucularından Pınar Ergüner kim? Kaç yaşında? 

Beyaz magazin sunucusu Pınar Ergüner 1975 Kocaeli doğumlu sunucu ve spikerdir. NTV’de hafta sonu programını uzun bir süre sunan ve kendiden söz ettiren Pınar Ergüner mesleğe nasıl başladığını şu sözlerle anlatıyor. Başarılı sunucu mesleğine tamamen tesadüf üzeri başladığını anlatıyor.

Eğitim yıllarında iyi bir Türkçe konuşmak için çeşitli kurslara gitti. Gittiği kurslarda Cihan Ünal, Can Gürzap, Serpil Akıllıoğlu, Haluk Kurtoğlu, Arsen Gürzap gibi önemli isimlerden dersler aldı ve onların yönlendirmesi ile ekran macerası başlamış oldu.   Tesadüf eseri  başlayan ekran yolcuğunu şu sözlerle anlatıyor.  “Hakla İlişkiler yapmak istiyordum aslında. Küçüklüğümde de Uluslararası İlişkiler okumak istemiştim ama İngiliz Dili ve Edebiyatı okudum. Bu bölümle daha avantajlı ve kolay bir şekilde halkla ilişkiler ya da reklamcılık yapabilirim diye düşünmüştüm. Başlangıçta hiç hayal bile etmediğim bir meslekti spikerlik çünkü çok heyecanlı bir insanım. Ancak hocalarımın tavsiyeleri ile şansımı denedim ve sunuculuk hayatım başladı.”

Ergüner’in kariyerinde geldiği nokta herkese keşke böyle tesadüfler benim de başıma gelse dedirtiyor. Bir reklam filminde oynamak istediğini de sözlerine ekliyor.  İçinde bulunduğu meslekle ilgili düşüncelerini ise şu sözlerle açıklıyor.  “Mesleğimde çok insan tanıdığım ve işin dinamiğini de çok iyi bildiğim için ilerde bir PR şirketinde yönetici olabilir ya da bir şirkete ortak olabilirim. İşin kreatif kısmı ile televizyon önünü bu kadar iyi bilerek bir araya getirmek keyifli olabilir. Ekranlarda 15 senelik bir tecrübem var ve 5 sene sonra 20 yıllık bir tecrübeden bahsedecek olacağım. 20 yıllık bir ekran tecrübesi ile neyin işlenebilir neyin işlenemez olduğunu biliyor olmam, işin yaratıcı kısmı ile birleşirse keyifli ve güzel olur”.

Uzun yıllar Pınar Esen olarak tanıdığımız sunucu eşinden boşandıktan sonra kızlık soy adını alarak Pınar Ergüner olarak yoluna devam ediyor.

Şimdilerde Beyaz Magazin programında yorumcu olarak yer alan Pınar Ergüner izleyici tarafından hayatı en çok araştırılan ve sorgulanan isimler arasında yer alıyor.

Beyaz Magazin sunucusu Pınar Ergüner kim sorusunu sizler için yanıtladık. Sizler programdaki performansını nasıl buluyorsunuz? 

Etiketler: beyaz magazin sunucusu pınar ergüner kim pınar ergüner kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL