Beyaz Magazin Sunucusu Sinem Yıldız Kim? İnstagram Hesabı

Beyaz Magazin Sunucusu Sinem Yıldız Kim? İnstagram Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Aramızda Kalmasın isimli magazin programının sezon finali yapmasının ardından Beyaz TV’de magazin boşluğunu kapatan yeni bir program başladı. Pınar Ergüner, Sinem Yıldız ve Canan Danyıldız’ın yorumu ve sunumuyla ekrana gelen program magazin gündeminin nabzını tutuyor. Beyaz Magazin Sinem Yıldız kim? 

Beyaz Magazin programından önce Seda Sayan’ın programında ünlüler camiasında neler olduğu hakkında bilgiler veren Sinem Yıldız 1980 yılında İstanbul Bakırköy‘de dünyaya gelmişti.  Sunucu Sinem Yıldız bale ve tiyatro eğitimi almış, Kültür Koleji, Ar-El Koleji ve Yenidünya İlk ve orta öğrenimini tamamlamıştır. Donanımlı bir eğitim hayatının ardından iş dünyasına atılmıştır.

Maltepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümünden mezun olduktan sonra Sinem Yıldız üniversite döneminde Show Tv’de staj yapmıştır.  Beyaz Tv’de yayınlanan Beyaz Magazin programından önce zengin bir kariyeri bulunuyor. Pazar Sürprizi, Sabah Sefası, Still, Adım Adım Türkiye ve Güngör & Sinem Show gibi bir çok programın sunuculuğunu üstlenmişti.

Sinem Yıldız asıl çıkışını Flash Tv ekranlarında yayınlanan Ne Çıkarsa Bahtına isimli evlendirme programıyla yapmıştır. Ne Çıkarsa Bahtına isimli programla gündemde kalmayı başarmıştır. Zaman zaman talihsizliklerin ve güldüren anların yaşandığı program RTÜK’ün kapatma kararıyla yayından kaldırıldı. Ardından Stra Tv’de Hayat Sevince Güzel isimli programla izleyici karşısına çıktı.

Sinem Yıldız çok geçmeden Seda Sayan’la programında magazin gündeminde olup bitenleri değerlendirdi. Fakat programın tutmaması sonucu buradan ayrıldı. Şimdilerde Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin isimli programın sunuculuğunu yapıyor.

Beyaz Magazin sunucusu Sinem Yıldız sorusu program başladığı günden itibaren en çok araştırılan konular arasında. Sunucu Sinem Yıldız’ın bekar olduğunu ekleyelim.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan sunucunun binlerce takipçisi var.

Sinem Yıldız’ın instagram hesabı= @sinemyildiz_official

 

Etiketler: beyaz magazin sunucu sinem yıldız sinem yıldız kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL