Beyaz Show 10 Kasım Neden Yok? Gün mü Değiştirdi? Ne Zaman Yayınlanacak?

Beyaz Show 10 Kasım Neden Yok? Gün mü Değiştirdi? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının eğlence programı Beyaz Show 10 Kasım Cuma günü ekranlara gelmeyecek. Beyazıt Öztürk’ün Cuma günleri sunduğu Beyaz Show neden 10 Kasım’da yayınlanmıyor? Yazımızda.

Beyaz Show 10 Kasım Neden Yok? Gün mü Değiştirdi? Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Beyaz Show 10 Kasım Cuma günü yayınlanmıyor. Beyazıt Öztürk’ün sunduğu yarışma programı kendine tarz konuları ile ekranlara geliyor. Birbirinden ünlü isimlerin misafir olduğu programda ünlülere ait bilinmeyen konularda izleyici ile paylaşılıyor. Program 10 Kasım Cuma günü yayınlanmayacak. Peki Neden?

Beyaz Show açıklanmayan bir nedenden dolayı 10 kasım cuma günü yayınlanmayacak. Program 17 Kasım’da Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile devam edecek. Programın yayınlanmaması olarak tahminlerimize göre Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü dolayısıyla yayınlanmayacağıdır. 17 Kasım da yeni konuk ve konularla saat 23.30’da Kanal D ekranlarında olacak.

Siz Beyaz Show’un 10 kasımda yayınlanmayacak olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[pembetext]Stil Avcıları Haftanın Finali Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Beyaz Show Video!

Etiketler: beyaz show 10 kasım gün mü değiştirdi beyaz show 10 kasım neden yok beyaz show ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL