Beyaz Show 2020 Ne Zaman, Yeni  Konsept Nasıl Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Şu anda O Ses Türkiye’nin jurisi olarak ekranlarda yer alan Beyazıt Öztürk’ün fenomen programı Beyaz Show’a yeniden başlayacağı söylentileri kulislerde dolaşıyor. Peki 2020 yılında Beyaz Show yeniden ne zaman başlayacak, yeni 2020 Beyaz Show konsepti, içeriği nasıl olacak?

Kanal D ekranlarında uzun yıllar Beyaz Show’u yayınlayan Beyazıt Öztürk geçtiğimiz yıllardan programı sonlandırmış ve Acun ile anlaşıl O Ses Türkiye’nin juri üyersi olmuştu. Ancak son günlerde Beyaz Show’un yeniden başlayacağı dedikoduları artmaya başladı. Beyaz Show gerçekten başlayacak mı? Konuyu aslında Beyaz O Ses Türkiye’de dolaylı olarak dile getirdi.

Bir yarışmacıya yeni programında “sana vokal yaptırırım” demesi ile beyaz show’un yenide başlayacağı bilgisi de teyit edilmiş oldu. Peki 2020 yılı içerisinde başlaması düşünülen Beyaz Show’un yeni konsepti nasıl olacak. Bunu da Beyaz yaptığı bir açıklamada dile getirdi.

Beyaz yaptığı açıklamada; “Biraz dinlendim ve ‘Neler yapabiliriz?’ diye düşündüm. Büyük ihtimalle değişik bir kafayla program hazırlayacağız” diye konuştu. Albüm müjdesi de veren komedyen, “Çok yakında bomba gibi bir şey gelecek” dedi. Beyaz Show 2020 yılı içerisinde yeniden ekranlarda olacak ve farklı bir konsept ile izleyici ile buluşacak.

2020 Beyaz Show ne zaman ve hangi kanalda başlayacak sorularda cevap ararken konu ile bilgiler şuan için gizli durumda. Ancak yeni bilgiler geldikçe yazımıza güncellenecektir. Takipte kalın…

Etiketler: 2020 beyaz show hangi kanalda 2020 beyaz show ne zaman başlayacak 2020 beyaz show yeni konsepti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL